Doba neviditeľnej bielizne kedy vykúkajúca čipka či presvitajúca farba podprsenky bola faux pas je za nami a tieto naučené pravidlá odteraz nechajme zamknuté v bielizníku lebo dnes sa odviažeme.

Verím, že každá z nás má doma sexi kúsok, ktorý rada ukazuje svojej polovičke, ale v kútiku duše vieme, že by si zaslúžil možno o niečo viac pozornosti. Zbystrite pozornosť a čítajte ďalej, lebo v tomto článku vám predvedieme hneď niekoľko možnosti ako nosiť sexi kúsky bielizne odvážne a štýlovo zároveň.

Jeden kúsok, more možností

V podstate to nie je nič zložité. Pozor si musíme dať iba na to, aby sme v konečnom dôsledku vyzerali štýlovo, nie vulgárne. Sexi korzet či body môžeme doplniť slim fit džínami, kraťasmi či boyfrendmi, prehodiť svetríkom alebo sakom a ďalej to necháme na vás. Outfit môžete, no nemusíte, doplniť náhrdelníkom, ktorý váš dekolt obohatí.

Zažiarte v dave

Máte v skrini jednoduché nohavice, ktoré nosíte stále dokola či sako, ktoré milujete, ale máte pocit, že jeho sláva už zapadá prachom? Otvorte bielizník a začnite expermintovať. Ponúkame vám hneď niekoľko možností ako oživiť, veci, o ktorých ste si mysleli, že majú tie najlepšie časy už za sebou.

Na prvý pohľad sa vám môže zdať váš červeno-čierny, šteklivý kúsok „too much“ ale stačí správna kombinácia a outfit na piatkový večer máte vyskladaný. Mala rada: nikdy nezabúdajte na silu doplnkov🙂

V práci s korzetom? Prečo nie

Nepredstaviteľné? V dnešnej dobe, sa čím ďalej, tým viac vo firmách odpútavame od dress code, no i tu platí, že čo si môže dovoliť kolegyňa na jednej pozícii, nemusí byť vhodé pre pozíciu inú. Prezentovať v sexi korzete ročné úspechy so zamestnancami asi nebude najvhodnejšie, ale prečo si uberať zo sexeapelu? Klasický „pracovný“ outfit obohaťte namiesto opaska korzetom, ktorý zvýrazní vaše ženské krivky, a pritom neuberie na vážnosti je bod do čierneho. Veď posúďte samé.

Možností je naozaj veľa, záleží len od vašej odvahy a predstavivosti 🙂