Pestrofarebné nemusia byť len pomaly kvitnúce jarné kvietky. Farby ovládli už aj obuv. A nemáme na mysli pastelovú ružovú alebo krémovú, ale poriadnu dávku extravagancie. Ak máte odvahu a chuť experimentovať, vybehnite do ulíc vo výrazných teniskách.

Či už ste alebo nie ste športový typ, tenisky patria k povinnej výbave. Sú pohodlné, praktické a dajú sa kombinovať s nohavicami i sukňou. Tento rok vládnu modely na platforme hýriace všetkými farbami, ktoré sa neboja ani flitrov a zvieracích vzorov. Ako ich kombinovať a ktoré budú pre vás tie pravé?

Prečo potrebujete farebné tenisky?

Farebné tenisky si zamilujete na prvý pohľad. Sú univerzálnym kúskomdodajú vášmu outfitu hravosť. Potešujúcou správou je aj fakt, že na rozdiel od tých bielych vydržia na pohľad dlhšie čisté. A čo prezrádzajú o svojej majiteľke? Že je to hravá a zdravo sebavedomá dáma, ktorá v žiadnom prípade nechce byť sivou myškou. 

Aké farby budú pre vás tie pravé?

Čo sa týka farebnosti, môžete si vybrať modely, ktoré skutočne hýria farbami a striedajú sa na nich neónové i kontrastné odtiene. Ak hľadáte niečo univerzálnejšie, ale stále dostatočne výrazné, stavte na metalické farby v kombinácii s ružovou, sivou alebo bielou

Ako kombinovať tenisky s oblečením

Nestarnúcou dvojicou sú úzke svetlé džínsy a členkové tenisky. Ale farebné kúsky zďaleka nepatria len k rifľovým nohaviciam. Oblečte si plísovanú sukňu, biele tričko, modré sako a na nohy namiesto lodičiek obujte farebné tenisky

Vo všeobecnosti takéto tenisky dokonale padnú k jednoduchšiemu outfitu v neutrálnych farbách. Necháte ich tak vyniknúť a oni rozžiaria nielen vás, ale aj jesenné ulice.

Rovnako dobre sa hodia aj k mikinovým alebo akýmkoľvek iným šatám. Výsledný look bude farebný, svieži a navyše veľmi pohodlný. Vaše nohy sa vám za to večer poďakujú

Trendy farebné tenisky na platforme kúpite na TOPANKOVO.sk

Aké sú trendy vo farebných teniskách?

V prvom rade by mali byť na platforme. Na pohľad pôsobia masívnejšie, ale zabezpečia vašim nohám dokonalé pohodlie a stabilitu. Okrem platformy nesmú chýbať farby, veľa farieb. Žiadna nie je tabu. Stopku má len nuda. 

  • Lesklé a metalické detaily

Prvým obľúbeným kúskom sú tenisky v zlatom a striebornom prevedení. Veľmi dobre sa kombinujú so spomínanými sukňami a šatami. Na pohľad pôsobia nežnejšie, ale stále majú potrebnú dávku extravagancie

Bielo-žlté tenisky nájdete TU
  • Nebojte sa zvieracích vzorov

Ak hľadáte skutočne výnimočný  a výrazný model, vyberte si tenisky so zvieracím motívom a hneď z vás bude pravá mestská šelma. Navyše bez otlakov. 

  • Hravé neónové kombinácie

Do tretice nesmieme opomenúť ani farebné neónové tenisky. Patria medzi najvýraznejšie kúsky zo všetkých, ale svojim majiteľkám sa odvďačia exkluzívnym dizajnom.

Biele chunky tenisky nájdete TU

Neviete si vybrať? Ak si vás farebné tenisky na platforme získali, pokojne si zaobstarajte aj dvoje. Tento trend slovenské ulice tak skoro neopustí.