My ženy si vyberáme oblečenie podľa toho, v čom sa cítime dobre. Hľadáme kúsky, vďaka ktorým si pripadáme pohodlne a krásne. Niekedy máme náladu na zvodné šaty a vysoké opätky, inokedy sa zasa najlepšie cítime v teplákoch a mikine.

Aj napriek tomu, že sa obliekame hlavne kvôli sebe, niekedy nás pozornosť a pochvala od drsnejšieho pohlavia poteší. Aké kúsky sa na nás najviac páčia mužom?

Šaty

Šaty majú obrovskú moc – dokážu z každej ženy urobiť kráľovnú. Žena v šatách pôsobí elegantne, jemne a zvodne. Zaujmete nielen v mini, ale aj v polodlhých alebo dlhých šatách. Vyberte si typ a strih, ktorý lichotí vašej postave a nebojte sa zvýrazniť svoju ženskú stránku.

Doplnky

Muži a všímavosť detailov – o tom by sme mohli písať knihy. Aj keď im možno na prvý pohľad neudrú do očí vaše nové náušnice, doplnky dotvoria celkový efekt, ktorý opačné pohlavie vníma ako elegantný a ženský. Vyberte si jemné hodinky, masívny náhrdelník alebo vzorované silonky, ktoré perfektne doplnia outfit.

Legíny

Niektoré z nás ich milujú, iné nenávidia. Legíny sú kontroverzný kúsok a zvádzajú večný boj medzi „áno“ a „nie“. Väčšina mužského pokolenia sa však zhodne na tom, že legíny a ženy rozhodne idú dokopy. Evokujú zdravie, aktívny životný štýl a dynamiku. Keď sa budete chystať na prechádzku, turistiku, či vyvenčiť vášho domáceho miláčika, vyberte si pekný športový outfit, ktorý určite neunikne pánskemu pohľadu.

Blúzky

Blúzku využijete na akúkoľvek príležitosť. Je vhodná na pracovné pohovory, meetingy, posedenia pri káve, ale aj na divoké párty. Blúzky na nás zbožňujú aj muži. Lesklé jemné materiály, čipka alebo padavé rukávy, to všetko považujú za veľmi príťažlivé. Vyberte si zo širokej škály pastelových a výrazných farieb, vďaka ktorým budete neprehliadnuteľná.