Intenzívnejšie slnko so sebou prinieslo aj novú nálož farebných trendov. Ktoré budú tento rok IN a ako ich čo najlepšie skombinovať? 

Mätová

Mäta nie je prospešná iba pre naše zdravie. Jej pozitívne účinky môžete objaviť aj vo svojom šatníku. Vyznačuje sa tromi základnými vlastnosťami – štýlovosťou, jednoduchou kombinovateľnosťou a schopnosťou vytvoriť outfit, ktorý je vhodný na akúkoľvek príležitosť. Perfektne si rozumie s bielou, žltou, smotanovou a hnedou. 

Sivozelená

Ani nie sivá, ani nie zelená. Sivozelená v sebe ukrýva unikátne spojenie. Je vhodná na akúkoľvek voľnočasovú aktivitu a ladí s čiernou, bielou, tmavosivou, modrou a červenou. 

Bledomodrá

Baby blue alebo bledomodrá nám pripomenie slnečné dni a jasnú oblohu. Už doplnky odeté v tejto farbe okamžite zaženú každý mráčik a vyčarujú vám na tvári široký žiarivý úsmev. Kombinujte s bielou, zelenou, oranžovou alebo červenou. 

Jasnooranžová

Oranžová v jej najjasnejšej forme je výraznou a dominantnou farbou, ktorú si okamžite každý všimne. Výber ostatných odtieňov, ktorými doladíte celkový look, by preto nemal byť príliš rušivý. Zvoľte neutrálne farby, ako sú biela, krémová, nude alebo svetložltá. 

Tmavofialová

Máte po krk svetlých farieb? Oblečte sa do tmavofialovej. Zahaliť sa do nej môžete od hlavy po päty, alebo skombinujte jej rôzne varianty a intenzity. Ak je pre vás all purple look príliš výrazný, pridajte bielu, hnedú, horčicovú alebo krémovú. 

Ohnivá červená

Vínová sa minulý rok prebojovala na prvé priečky v trendy rebríčku. Dnes je tomu troška inak. Pri červenej síce ostaneme, no jej nástupcom je ohnivá červená. Nebojte sa ukázať, čo je vo vás, a zvoľte výrazné kombinácie. Zladiť ju môžete zo zelenou, fialovou, bielou, ružovou alebo čiernou.