Jeseň je jedno z najkrajších období. Príroda začne hrať odtieňmi žltej, červenej a hnedej a vy sa cítite ako v kráľovstve farieb. Jeseň však nemusí obliekať iba stromy – hravo sa môžete do nej zahaliť aj vy. Oživte svoj šatník jesennými farbami a ukážte svetu, že si naplno užívate všetko, čo toto ročné obdobie prináša.

Horčicová

Odtiene žltej a horčicovej sú absolútnym základom šatníka. Môže byť hlavnou ingredienciou pri mixovaní doplnkov, ako sú napríklad pletené čelenky alebo teplé šály, alebo dominantnou farbou celého vášho outfitu, a to v podobe horčicových svetríkov alebo žltých rolákov. Vyblednuté džínsy a biele tenisky rozhodne nenechávajte doma – k tejto farbe zapasujú totiž absolútne dokonale!

Tmavozelená

Do tmavozelenej sa môžete obliecť od hlavy po päty. Vyberte si napríklad zelené šaty z hrubšieho materiálu, ktoré doplníte štýlovým kabátikom a členkovými čižmami. Pridajte troška čiernej alebo hnedej v podobe doplnkov a kabelky a celkový look doplňte trendy klobúkom.

Hnedá

Hnedá je univerzálnou farbou, ktorá pristane každej z nás. Musíte si iba vybrať správny odtieň. Skúste vsadiť na kontrast s vašou pokožkou, na bledších typoch sa bude perfektne vynímať tmavohnedá alebo čiernohnedá a pokiaľ u vás ešte pretrváva letné opálenie, zvýraznite ho za pomoci nude, krémovej a khaki.

Červená

Žena zahalená v červenej je okamžite stredom pozornosti. Je úplne jedno, aký kúsok odevu sa „bude červenať“. Zababušte sa napríklad do vínovočerveného kabáta, zahrejte bordovým šálikom alebo doplňte svoj look sýtočervenou baretkou. Buďte jednoducho vidieť!