Február sa blíži ku koncu a vy už snívate o slnečnej jari a horúcom lete? Za oknami to zatiaľ takto nevyzerá, ale vo vašom šatníku môže. Zaobstarajte si štýlové topánky do 25€.

Mokasíny, balerínky aj tenisky za cenu pizze

V tejto dobe sme si asi všetci zvykli nakupovať jedlo cez donášku. Pestrý výber, rýchle dodanie a hlavne čistá kuchyňa sú dôvody, pre ktoré túto možnosť všetci obľubujeme. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, že jedna odpustená večera rovná sa nové topánky? No áno.

Stačí jeden “taliansky večer” vymeniť za ľahšiu verziu v podobe jogurtu a nové topánky môžete s čistým svedomím uložiť do svojho nákupného košíka. A to ani nemusíte obchádzať výpredaje a hľadať medzi zostávajúcimi veľkosťami. Za tieto topánky totiž nedáte viac ako 15€

Ak sa vzdá večere aj vaša polovička

Jeden pár topánok naviac a k tomu romantika ako sa patrí. Ukuchtite si na večeru ľahký zeleninový šalát namiesto tradičného burger menu a skórujte hneď dvakrát. Partner ocení vaše snaženie a vy si budete môcť dopriať ďalšie topánočky do svojej zbierky.

V tomto prípade sa váš výber obohatí o dych berúce lodičky či štýlové sandále v moderných pastelových farbách.

Veľakrát vám ostane aj na malý doplnok, ktorý vás utvrdí v tom, že rátať kalórie na topánky sa jednoznačne oplatí.

Príklad zo života

Bežne s polovičkou obľubujeme sushi. On zbožňuje tuniaka a gyozu, ja zasa lososa a sladký dezert v podobe ryžových guliek. Každý z nás si vyberie z danej ponuky nigiri, uramaki alebo futomaki a všeho všudy zaplatíme okolo 30€- 35€ s dobrým pocitom, že sme ušetrili more času v kuchyni, hŕbu neumytých riadov a ešte sa aj zdravo najedli.

Ak sa jeden takýto večer prekonám a nakúpim paradajky, olivy, uhorku, červenú cibuľu a balkánsky syr. Mám na stole úžasný grécky šalát za +- 8€ a vyše 20€ na parádne topánky ako sú napríklad…