Jednou zo zdravých aktivít, ktoré nám pomôžu skrátiť čas strávený doma, je cvičenie. Jeho výhodou je, že nepotrebujete žiadne špeciálne pomôcky ani profesionálne vybavené prostredie. Stačí vám podložka, fľaše s vodou a príjemné fitness oblečenie. 

A ako si vybrať vhodný look, vďaka ktorému si dáte poriadne do tela? Inšpirujte sa naším výberom kúskov, ktoré doladia vašu postavu do dokonalosti. 

Fitness klasika

Aj doma môžete vyzerať rovnako dobre ako za dverami fitness centra. Vyberte si vzorované legíny a top, ktorý bude farebne ladiť so spodnou časťou outfitu. Pridajte biele tenisky a jednofarebnú športovú podprsenku

Tepláková súprava

Typ cvičenia, ktorý si nevyžaduje až takú fyzickú kondíciu, si môžete užiť aj v teplákovej súprave, skladajúcej sa z voľnejších nohavíc a mikiny. Jednofarebné, ale aj vzorované prevedenia vám skvele poslúžia pri joge, pilatese alebo strečingu. 

All-black

Ženy vyzerajú v čiernom looku pri cvičení naozaj famózne. Oblečte si čierne tielko a trojštvrťové legíny, ktoré skombinujete s rovnako tmavými teniskami. 

Neónové kombo

Neónová farba je vo fitness svete číslom jedna. Zvoliť môžete ružovú, zelenú, oranžovú alebo žltú, ktorá perfektne zapasuje ku kontrastným neutrálnym farbám, ako napríklad čierna alebo biela.