Aj vy sa chcete preniesť do sveta rozprávok plného kúziel, prianí a krásnych princezien? Nie, nie, na splnenie tejto predstavy nepotrebujete žiadne mocné čary. Stačí vám správny výber oblečenia, ktorý je inšpirovaný obľúbenými detskými príbehmi. Dnes sa pozrieme do morského sveta, kde žije červenovlasá Ariel. 

Rozprávka Malá morská víla

Ariel bola dcéra morského kráľa. Už odmalička bola fascinovaná svetom ľudí a chcela ho za každú cenu navštíviť. Tento pocit sa ešte umocnil, keď spoznala princa Erika a okamžite sa do neho zamilovala. Navštívila čarodejnicu Uršuľu, ktorá jej výmenou za jej hlas pričarovala nohy. 

Uršuľa, ktorá získala princeznin hlas, sa premenila na krásnu ženu a takisto sa snažila získať priazeň princa. Ten sa však nakoniec rozhodne pre Ariel a obaja odchádzajú do západu slnka

Outfit Ariel

Malá morská víla vo svojich ikonických fialových plavkách z mušlí môže inšpirovať aj vás. Na zostavenie perfektného looku si vyberte napríklad fialový crop top, doplnený zelenou maxi sukňou. Pridajte holografické lodičky, ktoré majú v sebe všetky farby z chvosta morských víl. 

Outfit Uršuľa

Zlá čarodejnica v tmavých šatách je takisto zaujímavou inšpiráciou. Vyberte si čierne čipkované šaty, ktoré skombinujete s lesklými topánkami a kabelkou. Nezabudnite na mušľový šperk v zlatej, krémovej, smotanovej alebo žltej farbe. 

Outfit princ Erik

Outfit so štipkou pánskej elegancie vytvoríte za pomoci hladkých čiernych nohavíc a klasickej bielej košele. Ak chcete look troška zjemniť, obujte si lodičky alebo čierne členkové čižmy na vysokom podpätku.