Jesenný outfit nemusí byť nudný, stačí zvoliť vhodné doplnky, medzi ktoré patria aj pančušky či ponožky. Ak milujete nosiť šaty a sukne, no s príchodom jesene vám je v nich chladno siahnite práve po pančuškách, ktoré vás zahrejú. Pančušky a ponožky však nemusia byť iba fádne. Predsa len aj jeseni vládnu farby žltá, červená, oranžová… Siahnite teda po rôznych vzorovaných a farebných kreáciách. Je to nesmierne IN!

Vzory, vzory a zase vzory

Vzorované pančuchy asi nikdy nevyjdú z módy. Dokážu oživiť aj ten najobyčajnejší outfit. Môžete si zaobstarať bodkované, srdiečkové, pruhované, s rôznymi ornamentmi alebo trblietkami. Treba však myslieť na to, že menej je niekedy viac. A kombinovať tieto pančuchy s jednofarebným outfitom.

Smotanové pančuchy

Sexi rockerka ale aj elegantná dáma

Sieťované pančuchy môžete skombinovať naozaj s čímkoľvek. Či už s roztrhanými džínsami a workerami alebo s elegantnými jednoduchými šatami a lodičkami. Máte pocit, že v sieťových pančuchách vám bude zima, najmä ak si ich zvolíte k šatám? Skvelým tipom je, ak si skúsite dať pod ne ešte jedny hrubšie pančuchy. Tak splnia svoj účel a vy budete vyzerať príťažlivo a sexi.

Čierne pančuchy

Hravý doplnok

Konečne prišiel čas aj na pestré farebné ponožky? Alebo si myslíte, že tento experiment nie je pre vás? Nemusíte sa báť! Skúste ho otestovať na vlastnej koži. Na začiatok farebné ponožky s rôznymi vzormi skombinujte s úzkymi džínsami a jednofarebným tričkom. Prípadne k nim zvoľte all black outfit – čierne tričko, čierne nohavice nad členky a čierne topánky. Ak vám odvaha nechýba farebné ponožky môžete doladiť aj k šatám alebo sukniam a taktiež experimentovať s rôznymi dĺžkami. Farebné ponožky tak nielen že nahradia akýkoľvek iný doplnok a oživia outfit, ale aj vaše nohy budú v teple. Samozrejme aj tu platí, všetko závisí od príležitosti, na ktorú sa obliekate.

Viacfarebné ponožky
Hnedo-zelené ponožky