Pančuchy znamenajú pre zimu niečo ako crop topy pre leto – kúsok, bez ktorého si sezónu jednoducho nevieme predstaviť. Ich čaro je v tom, že na svoje si prídu milovníčky extravagancie, ale aj minimalistky. Zo širokej ponuky si môžete vybrať akékoľvek, od čiernych cez vzorované až po neónové.

Pančuchy alebo silonky sú už od nepamäti tým najženskejším kúskom odevu. Dokážu byť seriózne, elegantné, hravé a zvodné zároveň. Okrem toho, správny typ dokážeme zladiť takmer s hocičím, a perfektne formujú postavu.

Avšak vybrať si tie pravé môže byť niekedy poriadna fuška, špeciálne v tomto období, kedy sa bez dvoch-troch typov nezaobíde žiadna z nás. Poradíme vám, aké budú pre vás ideálne na základe štýlu a povahy.

Čierne basicové pančuchy

Klasické čierne silonky sú určené pre všetky milovníčky jednoduchého a čistého štýlu. Dokážete ich zladiť ku všetkým jesenným a zimným farbám bez toho, aby pôsobili rušivo. Sú vhodné pre elegantné žienky do práce, na výnimočné udalosti, alebo len tak na každodenné nosenie.

Čierne pančuchy

Jemné vzory

Pančuchy s jemnými vzormi pristanú ženám, ktoré rady kombinujú. Nehľadajú nič výrazné, no zároveň chcú ukázať, že ladenie im nerobí žiadny problém. Jemné vzory pôsobia veľmi elegantne a sexy, takže sa hodia aj na horúce rande.

Jemné vzorované pančuchy

Výrazné vzory

Výraznejšie vzory sú vhodné pre odvážne ženy. Vyjadrujú nezávislosť, silu a extravaganciu. Sú perfektným doplnkom k jednoduchým outfitom, ktorým dodajú šmrnc. Zladiť ich môžete aj s výraznejším lookom, no dajte si pozor na to, aby ste nepôsobili príliš prekombinovane.

Výrazné pančuchy

Netradičné farby

Pančuchy nemusia byť iba klasické čierne, telové alebo šedé. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení, ktoré dotvoria váš outfit. Kombinácie farieb nemusia ísť iba tón v tóne. Ak si trúfate na netradičné outfity, docieľte kontrast.

Farebné pančuchy