Leto je už za dverami a s ním aj horúce dni plné slnka, vody a chladených nápojov. Minulý rok nám situácia s dovolenkami veľmi nepriala, preto si plavkovú sezónu 2021 plánujeme užiť omnoho viac. Aké plavky si zabezpečiť aby ste boli pri vode IN? Tento rok si príde na svoje každá.

Výrazné kostice

Nebojte sa priznať kostice vašich plaviek. To čo nám minulý rok nebolo dopriate nám plavková sezóna 2021 vynahradí. Priznané kostice na plavkách budú tento rok IN v rôznych farbách a obmenách. Sú neuveriteľne ženské a sexi, a to sú hlavné dôvody, prečo by mali skončiť aj vo vašom šatníku.

Zvieracie vzory

Zvieracie vzory sú dlhodobo rozporuplnou témou medzi ženami. Zatiaľ čo jedna skupina na ne nedá dopustiť, tá druhá sa týmto vzorom vyhýba širokým oblúkom. Móda je však nevyspytateľná a pokiaľ chceme držať krok s trendami, mali by sme tento zvierací kúsok vpustiť aj do našich skríň. Minimálne počas plavkovej sezóny 2021. Nemusíte byť hneď gepardia samica či hadia žena. Na začiatok skúste skombinovať zebriu vzorovanú podprsenkujednofarebnými plavkovými nohavičkami a časom možno prídete na chuť aj celým leopardím plavkám.

(Ne)nápadné otvory

Aj keď to možno na prvý pohľad vyzerá tak, že krajčírka omylom zastrihla tam kde nemala, opak je pravdou. Na pohľad nenápadné či nelogické otvory na plavkách pôsobia veľmi rafinovane a sexi. K tomu čokoládové opálenie, osviežujúci nápoj a nič viac nepotrebujete.

Asymetrické strihy

Asymetrické strihy sú všeobecne obľúbené aj pri bežných kúskoch oblečenia. Vďaka asymetrickému strihu dokáže zaujať aj obyčajné jednofarebné tričko. Pri plavkách toto kúzlo platí dvojnásobne. Práve asymetrický strih dokáže vyzdvihnúť vaše prednosti a potlačiť do úzadia to, čo zvýrazňovať nechcete.

Menej je viac

Odvážnym bude toto leto priať. Remienkové nohavičky, vysoko krojené spodné diely aj celé plavky, ktoré zas až tak celé nie sú. Každá chceme byť čo najdokonalejšie opálená, bez zbytočných bielych pruhov, ktoré by sa nám pripomínali dlhú zimu, a práve pre takéto z nás sú tieto plavky tou pravou voľbou.

Pastelové odtiene

Tak ako sme už spomínali pri topánkach aj pri oblečení, toto leto sú pastelové farby TOP. Jemné pastelové kombinácie nás lákajú už na pohľad, no pozor by si mali dať hlavne ženy, slnkom menej pobozkané. Jednoducho napísané, tieto farby krásne vyniknú hlavne na hnedej pokožke, ktorá bude v kontraste s pastelovými odtieňmi nádherne žiariť.

Pre aktívne ženy

Ak ste jednou z tých aktívnych žien, ktoré nebaví nekonečné opaľovanie na deke či vyvaľovanie na nafukovačke, ale leto si užívate formou vodných atrakcií, určite oceníte kolekciu plaviek pre aktívne ženy. S týmto typom plaviek sa rozhodne nebudete obávať aj adrenalínových športov, pri ktorých v odvážnych bikinách zvykne kdečo vykuknúť.

Nesmrteľné trojuholníky

Či sa nám to páči alebo nie, tento plavkový kúsok, ktorý ešte s obľubou obliekali naše mamy je tu s nami každé leto. Vždy s malou obmenou, ale tvar trojuholníka ostáva zachovaný. Veľké prsia sú v trojuholníkových plavkách neuveriteľne sexi a tie menšie vyzerajú o čosi väčšie.

Nezanedbateľná na trojuholníkových plavkách je ich variabilnosť viazania a posledné roky sledujeme, že aj nosenie tak povediac naopak, má čo do seba.

Sexi viazanie

Možno vám na prvý pohľad príde viazanie ako zanedbateľný element na plavkách, avšak aj tento malý detail vie urobiť kus vizuálnej práce. Viazanie okolo pása krásne zvýrazní driek a odpúta pozornosť od väčšieho bruška. Naopak viazanie ako súčasť vrchného dielu zaostrí na váš dekolt a aj „obyčajný“ trojuholníkový diel plaviek bude pôsobiť veľmi efektne.

Top alebo plavky? Plavky alebo top?

Túto otázku si možno kladiete pri pohľade na ne. Nemožno im však uprieť ich viacúčelové využitie. Ráno si tieto plavky oblečiete ako dobre padnúci top k rifľovým šortkám a večer sa bez starostí hodíte do vody.