Očariť svoju polovičku alebo mamičku je niekedy naozajstné umenie. Ukážte jej, že vám na nej záleží a urobte jej  darčekom skutočnú radosť. Elegantné hodinky, športové náradie, hodina tanca či oddychová procedúra? Ak si s výberom darčeka naozaj neviete rady, inšpirujte sa našimi tipmi. Máme pre vás niekoľko rád ako prekuknúť ženskú túžbu…

Sledujte aktuálne trendy

Nechajte sa inšpirovať! Na chvíľu uchmatnite svojej polovičke aktuálny magazín a inšpirácia je zaručená.

Nájdete v ňom aktuálne kolekcie šperkov, módnych doplnkov a kozmetických prípravkov. Poznačila si v ňom nejakú inšpiráciu? Možno vám tak nepriamo dala najavo, čo by bolo to pravé orechové.

Verná kamarátka poradí

Pozná ju lepšie ako svoju dlaň. Vie, aký má vkus a zvyčajne chodia nakupovať spolu. A práve preto vám najlepšie poradí, po čom vaša polovička v kútiku srdca túži.

Skúste o radu poprosiť najlepšiu priateľku vašej lásky a vianočný darček je na svete!

Treba pozorne počúvať

Všimli ste si to dlhšie zastavenie pri výklade? Vyskúšala si niečo, pri čom chcela poznať váš názor? Spomínala nejakú kamarátku, ktorú jej manžel SKUTOČNE prekvapill?

Ženy naozaj nebývajú priame a do nenápadných náznakov šifrujú podklad pre vaše prekvapenie. Pozorne preto počúvajte a skúste dekódovať jemné náznaky. Veď o čom by bolo prekvapenie, keď dostanete presnú inštrukciu od svojej polovičky?

Za peniaze si lásku nekúpiš

Nie všetky dary potrebujú mať hmotný charakter. Ženám niekedy stačí naozaj málo.

Postarajte sa chvíľu o deti a domácnosť a ponúknite jej čas pre seba. Prípadne jej skúste vyrobiť kartičky s úlohami, ktoré vám môže raz za deň prideľovať. Samozrejme, si do nich doplňte len tie úlohy, ktoré naozaj chcete plniť.

Sladké spomienky

Máte ešte ten sveter, ktorý vám v záplave lásky kedysi uštrikovala? Našli ste staré fotky, prípadne vec, ktorú ste si kúpili spoločne ako úplne prvú?

Vytiahnite na ňu spomienky zo začiatkov vašej lásky a úsmev na jej tvári bude zaručený.