Či už trávite doma čas z dôvodu pandémie alebo nepriaznivého počasia, prečo si tieto chvíle nespríjemniť? Napríklad obľúbenou aktivitou, ako je pozeranie najnovšieho filmu, prečítanie dobrej knihy, príprava horúcej čokolády či túlenie sa s priateľom… Nezabúdajte si však domáce chvíle osviežiť aj štýlovým outfitom. Nie, nepredstavujte si to tak, že by ste mali doma chodiť v lodičkách, v koktejlkách alebo v rifliach. Pohodlie v domácich outfitoch nesmie chýbať, či už budete iba leňošiť alebo budete mať homeoffice. Nech to však neznamená roztrhané tričko a vyťahané tepláky.

Predsa len každému môže pri dverách zazvoniť nečakaná návšteva alebo kuriér. A vlastne, prečo sa neobliecť aj doma nie len pohodlne, ale aj pekne a štýlovo? Len tak pre seba? Aby ste sa cítili príťažlivo?

Oblečte sa „do pohody“

Teplákové súpravy vám ponúkajú komfort, ktorý môžete využiť najmä pri domácich prácach. Prečo by ste ale mali celé dni doma tráviť v starých vyťahaných teplákoch? Siahnite po trendy setoch. Nielen že sú pohodlné, ale vás aj príjemne zahrejú. Navyše, ak si kúpite celu súpravu, nemusíte už viac rozmýšľať nad tým, s čím teplákové nohavice doladiť. In sú aktuálne aj tepláky s trendmi pruhmi na bokoch. Ak vás doma čaká homeoffice, takéto tepláky skombinujte s vhodným elegantnejším topom a nebude mať problém ostať v pracovnom nasadení.

Bordová velúrová mikina
Olivovo zelená mikina

Nechce sa vám z postele? 

Čo na seba, keď konečne máte čas byť ráno v posteli dlhšie a nemusíte sa nikam ponáhľať? Keď sa rýchle rána premenia na pomalé a lenivé? A čo na seba, keď sa rozhodnete stráviť väčšinu dňa v perinách s dobrým filmom alebo knihou?
Vhodnou voľbou je práve teplé pyžamohrubý župan, ktorý vás príjemne zahreje.
Ak tento lenivý čas trávite spolu s partnerom, nemala by Vám chýbať sexi košieľkasaténový či čipkový župan.


Smotanový župan
Ružovo-čierny vzorovaný župan

Lodičky hoďte za hlavu

Niet nad domácu pohodu aj čo sa vašich nôh týka. Samozrejme znovu s dávku trendy korenia. Neveríte nám, že aj domáce papuče môžu byť štýlové? My sme pre vás spravili výber, ktorý keď uvidíte, uveríte.

Sivé dámske papuče
Svetloružové dámske papuče