Internetový obchod TOPANKOVO.sk si pre svojich verných aj nových zákazníkov pripravil nadštandardnú súťaž. V spolupráci so svojou sesterskou firmou –  nemenej známym Pelikánom, do veľkej súťaže ako hlavnú cenu zaradili zájazd pre dve osoby do Karibiku, až 15 párov topánok ale napríklad aj 2 x ročné VIP členstvo vo FIT UP!

Image may contain: one or more people and text

DO SÚŤAŽE SA ZAPOJÍŠ TU!

Stačí sa zaregistrovať prostredníctvom mena a e-mailovej adresy či cez Facebook. Svoje šance vyhrať môžete jednoducho znásobiť tým, že do súťaže pozvete čo najviac svojich známych. Ak bude vyžrebovaný niekto z nich, hlavnú cenu automaticky získate aj vy! Nie je to fantastické? Dostať sa na Karibik nebolo nikdy jednoduchšie!

Hlavná cena, ktorú môžu vyhrať až 2 súťažiaci, obsahuje:

(1x vyžrebovaný výherca a 1x šťastlivec, ktorý ho do súťaže pozval)

  • Dovolenku v Dominikánskej republike pre dve osoby
  • Ubytovanie v luxusnom 4* hoteli priamo na úžasnej pláži Punta Cana
  • Kráľovský all-inclusive
  • 2 obojsmerné letenky Viedeň – Punta Cana – Viedeň s transferom
  • Až 15 párov topánok podľa vlastného výberu od topankovo.

TOPANKOVO si pre svojich fanúšikov navyše pripravilo ďalšie skvelé ceny! Aby vaša dovolenka bola doslova a do písmena dokonalá, tak nielen že získate zájazd a aj vás naň od hlavy po päty oblečieme, ale počas leta sa postaráme o vašu životnú formu – postavičku snov! O dokonalú postavu sa postará FITUP, ktorý do súťaže venoval 2 x ročné členstvo v hodnote viac ako 700 eur. Môže to byť ešte lepšie? Môže! Pozvi čo najviac svojich kamarátov a zvýš svoje šance vyhrať! Nezabudni sa pri tom prihlásiť na odber newslettra, aby sme ti mohli zasielať tie najnovšie informácie o súťaži a ďalších cenách!

DO SÚŤAŽE SA ZAPOJÍŠ TU!