Je november. To znamená, že prišiel čas rozmýšľať nad zimným kabátom. Možno sa vám pri pohľade na lúče jesenného slnka zdá, že zima je ešte v nedohľadne, no prvý sneh vás môže prekvapiť skôr ako čakáte. A v takom prípade je naozaj dobré mať teplý kabát poruke.

Štýlový kabát je superhrdinom zimného obdobia. Je úplne jedno, či vonku zúri snehová metelica, vietor sa usiluje zahnať vás naspäť domov alebo mráz útočí na všetky bunky vášho tela – trendy kabát vás dokáže ochrániť pred všetkými nepriaznivými podmienkami.

Tesne predtým, ako sa prehupneme do zimného obdobia, je po kabátoch a bundičkách naozaj veľký dopyt. Každá si chce uloviť ten dokonalý kúsok, ktorý bude jej tohtoročným hrdinom. Veľmi rýchlo sa môže stať, že taký, aký hľadáte, bude „sold out“, alebo v žiadnom obchode nenájdete svoju veľkosť. Je preto dôležité, aby ste nad kabátom uvažovali už teraz.

A aké budú trendy túto zimu? Poďme sa pozrieť na tie najštýlovejšie kúsky, ktoré môžete mať doma aj vy.

Hnedá a tmavozelená

Zemité farby bodujú aj v kombinácii so zimnými kabátmi a bundami. Vyberte si jeden v hnedej alebo tmavozelenej a dolaďte ho párom tmavohnedých členkových čižmičiek.

Čierna klasika

Nezabudnite ani na klasiku. Každá žena by mala mať doma aspoň jeden zimný kabát v čiernej farbe. Dá sa zladiť s čímkoľvek a pôsobí veľmi elegantne.

Svetlomodrá

Myslíte si, že zima a svetlé farby nejdú dokopy? Tak to ste na veľkom omyle. Ak ešte doma nemáte kabát vo svetlejších odtieňoch, okamžite vyrazte do obchodu. Čo poviete na ženskosť a jemnosť bledomodrej?

Klasická bunda

Klasické bundičky sú opäť in. Vďaka nim vytvoríte športovú eleganciu, ktorá je vhodná do práce, ale aj na voľný čas. Z farieb úraduje najmä čierna, červená alebo modrá.