Jesenné trendy už síce klopú na dvere, no tým vám určite nechceme pokaziť vašu letnú pohodičku. Avšak nemusí byť úplne na škodu, ak sa poistíte pred nepredvítaľným počasím a zaobstaráte si váš nový šik kúsok už teraz. A my vám navyše poradíme, pri ktorých kúskoch určite nešliapnete vedľa. Takže, milé dámy, nakupovaniu zdar!

Leopardí vzor

Ak ste si počas leta obľúbili zvieracie vzory, máme pre vás skvelú správu! Tie totiž budú hitom aj počas sezóny jeseň/zima, a tak si zas toľko nových vecí kupovať nemusíte. Zvierací vzor sa z oblečenia dostal aj k obuvi a v kombinácii s jesennými farbami je tou správnou voľbou! Napríklad takéto lodičky skvele vyniknú k džínsom a ponču, a trendy divu z vás zas spravia v kombinácii z koženou bundou. A čo je najlepšie? Vynosíte ich už aj teraz!

žlté lodičky s leopardím vzorom

Farba jesene – horčicovo žltá

Ako sme už naznačili, táto farba slnka bude horúcim jesenným trendom. Žltá váš outfit príjemne zahreje a dodá mu zmyselný šmrnc. Počas jesene tak zabudnite na neónové farby, ktoré síce sú hitom letnej sezóny, no počas jesene a zimy si na ne nik už ani len nespomenie. Ak patríte k milovníčkam módy risknite to so žltými pohodlnými lodičkami. Do práce ako stvorené!

fall style #fashion #ootd

Mokasíny sú must have

Mokasíny – obuv, ktorá nechýba v botníku azda ani jednej z nás. Tieto pohodlné topánočky sa stali akýmsi módnym evergreenom a nás to len a len teší! Veď čo je viac, ako spojenie pohodlia, elegancie a navyše štýlu? Pri výbere outfitu si však dajte pozor a mokásinky určite nekombinujte s sukňou či šatami. Nielenže by vám to opticky deformovalo nohy, ale by to ale že vôbec nevyzeralo dobre. Mokasíny či loaferky si obujte k nohaviciam a saku, alebo pre nádych rebélie aj k rifľovke či koženej bunde.

All of these products survived my KonMari clean-out: Madewell Frances Loafers (Also available here. And here’s the penny loafer style, which is equally as comfy! Also check out Sperry’s version of the loafer, which I might say is even comfier.) / Herringbone Coat(Also available here.) / $48 Faux Leather Tote Bag
škoricové mokasíny

zdroj:pinterest