Pyžamo patrí k najpohodlnejším a naším najobľúbenejším kúskom. Je skvelé cítiť sa aj po prebudení trendy a pritom komforte. No pravda je taká, že ako sú rôzne materiály, strihy a farby pyžamiek, tak rôzne sú aj naše preferencie pri ich výbere. Vyberte si pyžamo podľa typu svojho ženského JA.

Dievčenská kráska

Milujete pastelové farby a bez romantických príbehov na stránkach kníh či zamilovaných filmových scén si neviete predstaviť váš týždeň. V móde preferujete volániky, kvetinové vzory, čipku, jednoducho všetko, čo podčiarkne vašu dievčenskosť a ženskú iskru. Práve pre vás sú ako ušité pyžamká slovenskej značky Bruuu v romantickej ružovej v kombinácii s čipkou a saténom.

PYŽAMO LUXURY

Cieľavedomá šéfka

V živote presne viete, čo chcete. Rovnako to máte aj s módou. Viete, čo vám sedí, milujete minimalistický dizajn, kvalitné materiály a nádych luxusu. Ideálny večer je pre vás pri pohári dobrého vína s kvalitnou literatúrou faktu v ruke. K tejto idylke neodmysliteľne patrí župan, ktorý vám poskytne ochranu pred chladom a vyšperkuje váš domáci outfit k dokonalosti alebo saténové pyžamo s premyslenými detailmi.

VIACFAREBNÉ PYŽAMO

Pohoďáčka

Ideálna predstava vášho voľného času je v pohodlí domova pri obľúbenom televíznom seriáli alebo vyfarbovaní antistresových maľovaniek, oblečená do pohodlného pyžamka najlepšie s veselou potlačou a zababušená do mäkkého županu. Ste žena, ktorá miluje svoj domov a vie si predstaviť v ňom preleňošiť aj celé dni. V móde kladiete na prvé miesto komfort a rovnako je to aj pri nočnej bielizni. Bavlna a poddajné materiály sú pre vás ako stvorené.

SIVÝ ŽUPAN

Svojhlavá rebelka

Máte taký menší, alebo aj väčší sklon k dráme. Vaše oblečenie je výberom provokatívnych kúskov, ktorými dávate jasne najavo, že vy sa jednoducho nenecháte niesť s davom. Preferujete výrazné sýte farby a veľavravné kúsky, ktoré podčiarknu váš nespútaný temperament. Pri pyžamách a županoch siahate po tmavších farbách a kvalitných materiáloch.

NOČNÁ KOŠEĽA PARIS

Parťáčka pre každého kamoša

Vaši kamaráti sú prevažne muži a tomu prispôsobujete aj svoj štýl. Vo vašej skrini nechýbajú ležérne kúsky, ktoré si môžete obliecť na pivo či futbalový zápas. Hľadáte voľné strihy a materiály, ktoré sa vám prispôsobia. Nebránite sa nápisom na tričkách alebo aj na domácom oblečení a pyžamách. Veď predsa život je príliš krátky na to, aby sme nosili nepohodlné oblečenie.

SVETLORUŽOVO-SIVÉ PYŽAMO