Tento rok akoby sa roztrhlo vrece s blogermi a influencermi. Pravdou však je, že nie je bloger ako bloger. Preto si treba vedieť vyberať, ktorý z nich nám vie skutočne dať tú správnu inšpiráciu a pridanú hodnotu, ktorú hľadáme. Medzi naše obľúbené blogerky vždy patrila Nika Vujisic, pre ktorú pri písaní nejde len o potrebu zviditeľniť sa, ale do tejto práce dáva aj svoje srdce.

Tento rok bol pre ňu mimoriadne úspešný, keďže sa môže pochváliť aj vydaním svojej prvej knihy, ktorá žne úspech na každom rohu. Nika zaručene dokáže vylepšiť aj ten najhorší deň – stačí si pozrieť jedno jej zábavné „storiečko“ a jednoducho si ju musíte zamilovať! Nesnaží sa hrať na pani dokonalú, a asi preto sa teší takej popularite u väčšiny žien.
Ako vyzerajú jej Vianoce?

Vianoce s Nikou Vujisic

Ako vyzerajú tvoje Vianoce? 

Každé úplne inak. Minulý rok som ich trávila trocha neštandardne – a to u priateľovej rodiny, tento rok budeme pravdepodobne zase u nás. 

Bez čoho si Vianoce nevieš predstaviť? 

Bez rozprávok a kolied! A typickej krásnej vianočnej atmosféry. 

Máte doma nejaké netradičné vianočné zvyky?

Vôbec nie, naše Vianoce boli vždy celkom klasické. Nemáme v podstate žiadne zvyky. Len pred večerou jeme oplátku s medom a musí byť kyslá kapustnica. 

Kupuješ darčeky postupne alebo na poslednú chvíľu?

Neznášam nakupovanie na poslednú chvíľu. Všade je plno ľudí a online obchody nestíhajú. Všetko plánujem vybaviť do polovice decembra. Ale boli aj také roky, keď som ešte 24. ráno nemala darčeky.

A čo najšialenejší darček, aký si kedy dostala?

Minulý rok pyramídu z toaletného papiera. Lebo to je vraj vec, ktorú fakt potrebujem :). Minul sa dosť rýchlo, asi mali pravdu. 

Čomu sa vieš pod stromčekom najviac potešiť?

Veľkému županu, teplým ponožkám, huňatým svetrom a dekám. Paradoxne tomu, čo ma predtým pod stromčekom nikdy nepotešilo. 

A aký je tvoj tip na darček pre naše zákazníčky?

Lodičiek a teplých svetrov nie je nikdy dosť 🙂.

Krásny huňatý svetrík ako stvorený pod stromček nájdete v dvoch farbách TU

A niečo, čo poteší aj polovičky:

Čiernu košieľku nájdete TU

A čo by si im popriala?

Hlavne pokoj a lásku! Pár dní bez stresu a práce. A tie najkrajšie chvíle s najbližšími.