Adela Kubečková alebo ako ju mnohí poznáte na Instagrame @beauty.by.adela je veľmi populárna a obľúbená slovenská vizážistka a influencerka. Na Instagrame môžete denno-denne pozorovať prácu jej šikovných rúk. Čo o nej možno neviete je, že si Vianoce nevie predstaviť bez Popolušky a tiež, že si minulý rok splnila svoj dlhoročný vianočný sen. Čo to bolo? Dozviete sa v tomto článku, v ktorom sme ju vianočne vyspovedali.

Bez akej rozprávky/filmu si nevieš Vianoce predstaviť?

Vianoce si rozhodne neviem predstaviť bez Popolušky, to je moja najobľúbenejšia rozprávka a musím ju vidieť každý rok. 

Čo zvykneš nakupovať pod stromček najčastejšie?

Darčeky kupujem celkom pestré, cielim to skrátka vždy konkrétnej osôbke podľa toho, aké má aktuálne priania. Neviem to teda takto kategorizovať, ale keď sa pozriem spätne, najčastejšie to boli parfémy, módne doplnky (kabelka, šperk), hodinky alebo vochery

Pamätáš sa na svoj najčarovnejší darček? Čo to bolo?

Neviem prečo, ale nikdy nezabudnem na jeden darček z detstva. Bola to keramická pokladnička v podobe prasiatka, ktorá sa dala pomaľovať priloženými farbami podľa svojej predstavivosti. Nikdy som nič podobné nevidela, prišlo mi to veľmi originálne. Mňa totiž nič netešilo viac, ako niečo vytvoriť, prípadne vyrobiť. Toto bol jednoducho ideálny darček pre mňa a neskutočne som si ho vážila. 

Máš nejaký nesplnený Vianočný sen?

Minulý rok som na Vianoce v novom dome hostila celú, celučičkú rodinu, takže nie, už som si svoj vianočný sen splnila a verím, že sa bude opakovať.

Aký darček a komu by si kúpila na Saxana.sk/ Topankovo.sk?

Na Saxana.sk alebo Topankovo.sk by som určite nakúpila darčeky svojim kamarátkam a švagrinkám. Tam sa dá naozaj skvele vybrať.

Nakupuješ darčeky v predstihu alebo na poslednú chvíľu?

Darčeky nakupujem vždy v predstihu. Darčeky musia byť premyslené a nemám rada zbytočný stres.

Zmení/zmenilo sa tvoje nakupovanie darčekov počas korony?

Áno, uznávam, že tento rok dary nebudú rovnako drahé ako napr. predošlý rok. Myslím, že je to v poriadku. Darčeky aj tak nie sú o finančnej hodnote.

Čo si praješ pod stromček a čo by si zapriala našim zákazničkám?

Chcem zapriať hlavne zdravie! Viem prečo. Ostatné príde, všetko má svoj čas. Krásne sviatky všetkým!