Minulý rok o takomto čase sa nám ani nesnívalo, že o pár mesiacov budú rúška naším každodenným doplnkom. Aj keď začiatky boli veľmi rozpačité a na trhu boli len tie nemocničné jednorazové, trh rýchlo vyplnil túto dieru a dnes už v uliciach môžeme vidieť naozajstné skvosty.

Čipka, satén, trefné texty či jedinečné potlače zdobia naše tváre namiesto úsmevov. Tak ako sme sa na začiatku stránili objaviť sa na verejnosti s rúškom, dnes ich kombinujeme s farbou oblečenia a naše zbierky neustále dopĺňame o nové kúsky.

Nie je to ideálny stav a všetci by sme opäť najradšej dýchali bez tohto „módneho doplnku“ avšak zdravie máme iba jedno, a preto si ho musíme chrániť, ako vieme. Prečo to ale nerobiť štýlovo?

Merry Christmas

Najkrajšie sviatky v roku sú zu a s nimi aj obchody plné vianočných dekorácií, svetielok a vône ihličia. Vo výkladoch žiaria vianočné svetre, čiapky, šály,…no a rúška tohtoročným sviatkom neostali rovnako nič dlžné.

Urobte radosť svojím blízkym rozkošným darčekom alebo rozveseľte okolie krásnymi vianočnými vzormi na tvári. Vianočné rúška sú ideálnou voľbou tohtoročných sviatkov.

Umelecká duša zaplesá

Ak ste telom i dušou umelec a všetko vianočné vám príde ako jeden veľký gýč, ukážte svoj názor a siahnite po originálnych kúskoch s motívmi vášho obľubeného diela či umelca.

Tieto dizajnové rúška určite ocenia ako umelci, tak aj každý, kto má rád jedinečné kúsky.

Vytvorené pre ženy

Chceme sa páčiť, chceme vynikať a dávame si záležať na tom, aby sme boli vždy upravené a príťažlivé. Doba rúšok nám síce na jednej strane uľahčila dobu líčenia, avšak ubrala to najpodmanivejšie čo máme, náš úsmev. Aby sme však stále ostali štýlové a mali zo seba aj naďalej dobrý pocit, výrobcovia na nás mysleli a na trhu sa objavili veľmi ženské a elegantné rúška, ktoré nám krásne zvýraznia naše oči, ktorým sa dnes môžeme venovať raz toľko čo doteraz.

Čipka v kombinácií so zlatou, kamienky alebo šťavnaté pery, to všetko sú možnosti, po ktorých rada siahne nejedna žena. Ak teda chcete potešiť svoju manželku, sestru či maminu, určite rada vymení jednorázové modré rúška za túto štýlovú voľbu.

To najmilšie na koniec

Ako presvedčiť dieťa aby nosilo rúško a aby v ňom vydržalo celú dobu v škole či skôlke? Úloha, s ktorou sa borí nejeden rodič. Tak ako nie sú rúška príjemné pre nás, ani deti im nebudú naklonené, pokiaľ nebudú mať pridanú hodnotu.

Obľúbené zvieratko, rozprávková postavička alebo farebná kombinácia sú možnosti, ktoré deti ocenia a vytvoria si k nemu vzťah ako k bežnej súčasti odevu. Nepodceňujte preto výber detského rúška a nechajte výber možno práve na ňom, nech si nájde práve také rúško, na ktoré bude medzi kamarátmi pyšné:)