Sledujete sa pred odchodom z domu v zrkadle a hovoríte si, že tomu outfitu stále ešte niečo chýba? Stavte na sako! Vonku sa už poriadne ochladilo a preto je ten správny čas vytiahnuť práve tento kúsok. Praktický zvršok sa hodí na rôzne príležitosti a môžete si ho zadovážiť v rôznych štýloch či farebných prevedeniach. Jednoducho ho doladíte do štýlu, na ktorý máte práve náladu.

Ležérny look na bežný deň

Nesmrteľná kombinácia v podobe basic bieleho trička s nápisom alebo zaujímavým obrázkom so sakom vždy padne vhod. Pokojne môžete zapojiť vzory alebo menej formálne saká z teplákoviny. K tomu prevetrajte svoje obľúbené džínsy spolu s pohodlnými teniskami a je to! Ak má sako zaujímavý detail, nechajte ho vyniknúť a zvršok vymeňte za jednofarebný top či tričko bez potlače. Uvidíte, že tie najjednoduchšie veci vedia najviac zaujať a pôsobia vkusne a čisto.

červené sako
Výrazné červené sako nájde TU
čierne sako
Čierne sako nájdete TU
sivé sako
Sivé sako nájdete na Topankovo.sk
vzorované sivé sako
Vzorované sivé sako nájdete TU

Dôležité stretnutie 

Ak máte pred sebou dôležité pracovné či súkromné stretnutie, kde chcete zapôsobiť a vyzerať elegantne, stavte na sako s dobrým strihom a materiálom. Kombinujte ho s blúzkou a nohavicami alebo s puzdrovou sukňou doplnenou lodičkami. Ak sa v tom prevedení cítite nesvoja, skúste dole zvoliť ležérnejší typ oblečenia, napríklad čierne džínsy – stále budete pôsobiť vkusne. Pre naozaj seriozny look zvoľte priliehavé puzdrové šaty

Deň strávený vonku 

Viete, že prevažnú časť svojho dňa strávite vonku ale chcete si zachovať štýl? Siahnite po predĺženom saku v príjemných tónoch. Ľahko ho skombinujete a skvele doplní váš celkový look. Ak sa vám nechce priveľmi rozmýšľať čo si dáte pod sako jednoducho si ho zapnite. Náladu pozdvihnú aj netradičnejšie prevedenia v podobe prúžkov či kvetov. Na jeseň vyzerajú úžasne zemité farby, pastelových tónov sa taktiež nemusíte vôbec báť.

zelené kárované sako
Zelené kárované sako nájdete TU

Mimoriadny kúsok? Bez obáv! 

Dušou rebelka a milujete farby? Čaká vás koncert alebo neformálne stretnutie s priateľmi a vy neviete čo na seba? Skrátka svoj outfit oživte farebným vzorovaným sakom, ktoré určite neostane bez povšimnutia. Snažte sa to však neprekombinovať. Ostatné kúsky by mali byť jednoduché v tóne jednej farby. Niektoré prevedenia sa určite hodia aj na formálnejšie akcie, pokojne choďte do toho, je len na vás ako si výsledný look skombinujete.

viacfarebné kárované sako
Viacfarebné kárované sako kúpite TU