Nič nedodáva pocit ženskosti viac ako šaty. Krátke čierne by mala mať v šatníku každá z nás, ale nezabudnite aj na kvetinové vzory a farby. Takéto modely nielen ulahodia oku, ale dodajú vám aj dievčenskosť a uberú pár rokov 🙂

Inšpirujte sa, ako takéto šaty nosiť a s čím ich kombinovať.

Romantická duša

Oblečte si kvetované šaty a nezabudnite na doplnky. K rozpusteným vlasom sa hodí klobúk, alebo siahnite po výrazných náušniciach.

Béžový klobúk
Perlové náušnice

Športový štýl

Ak obľubujete športový štýl a ste nútená siahnuť po šatách, obujte si k nim tenisky. Táto kombinácia je nielen pohodlná, ale dokonca aj trendy. K vzorovaným šatám si zvoľte jednofarebné plátené tenisky a k teplákovým šatám môžete pokojne siahnuť po obľúbených slip on teniskách. 🙂

Biele tenisky
Biele slip on tenisky

Elegantná dáma

Kvetované šaty sa skvele hodia na spoločenské udalosti ako sú svadby alebo oslavy. V tomto prípade si dajte väčší pozor pri výbere obuvi, aby ste nepôsobili prekombinovane alebo nevkusne. Ideálne sú jednofarebné sandálky na podpätku, alebo lodičky.

Zlaté sandále
Červené lodičky

Dlhé šaty

Ak sa v krátkych šatách necítite komfortne, siahnite po dlhom variante. K dlhým šatám sa hodia sandále, tenisky, ale aj čižmy. Skúste skombinovať napríklad kvetované šaty, rifľovú bundu a čierne členkové čižmy alebo kovbojky.

Čierne čižmy
Hnedé čižmy