Apríl bol na Netflixe poriadne horúci. Určite vám neušla informácia, že vyšiel nový diel hitu 365 dní. Romantický príbeh bol znovu okorenený vášnivými scénami a je vidieť, že hlavná hrdinka Laura bola na ne výborne pripravená. Pozrime sa spolu na sexi kúsky, ktorými Massima doslova okúzlila.

Nevesta nielen v bielych šatách, ale aj nohavičkách

Laura vo svoj „deň D“ zvolila puzdrové šaty, ktoré nádherne obopínajú boky a zvýrazňujú ženské krivky. Pri takomto type šiat je najlepšou voľbou spodné prádlo v rovnakom odtieni, poprípade v telovej farbe. Žiadna nevesta by predsa nechcela, aby jej spod bielych svadobných šiat presvitali čierne nohavičky.


Náš tip: Chcete zistiť, aké letné šaty sa hodia vášmu typu postavy? Prečítajte si náš článok typy postavy – ako k nim vybrať letné šaty.


Mala filmová nevesta z 365 dní aj tradičný svadobný podväzok?

Základnou výbavou správnej nevesty sú aj pančuchy bielej farby. Hrdinka si vybrala vyzývavejšiu variantu v podobe samodržiek. Pri takomto type pančúch už netreba rozmýšľať nad podväzkovým pásom alebo podväzkami. Na samodržiace pančuchy sa nevesta môže 100 % spoľahnúť, a užiť si svadbu bez trapasov. To, či mala Laura biely podväzok aspoň ako tradičný doplnok, sme sa z filmu nedozvedeli. Tradície však hovoria, že ak má nevesta počas svadby podväzok, manželstvo bude šťastné.

Čierny sexi set ako odmena

Niekde sme započuli, že odvážnu ženu spoznáš podľa spodného prádla. Laure odvaha určite nechýbala. Svoje krivky pozná dokonale a presne vie, čo potrebujú. Dokonalé tvary presýpacích hodín zvýraznila čiernym sexi setom. Kúsok čipky na správnych miestach dokáže zázraky. Laura ich posadila do nižších partií pásu, čím zvýraznila boky a úzky driek. Dekolt ešte nadvihla podprsenkou s kosticami, čím pritiahla dostatok pozornosti aj prsiam.

Vianočné prekvapenie v podobe čierneho sexi setu a pút

Čo dať na Vianoce mužovi, ktorý má všetko? Muži predsa milujú pohľad na krásne ženské telo a o to viac, keď je zahalené do hravých sexi kúskov. Hlavná hrdinka 365 dní, premenila malé dobrodružstvo na nezabudnuteľný zážitok. Stačilo pridať zopár šteklivých doplnkov v podobe pút či harness ramienok.