Blíži sa Valentín a vy premýšľate ako vzťah so svojou polovičkou opäť trocha okoreniť? Upustite uzdu svojej fantázií a vymyslite originálny darček vo forme sexi hry vo dvojici. Ak vám nič konkrétne nenapadá, inšpirujte sa našim výberom.

Prezraď mi

Táto hra má jednoduchý princíp. Obaja napíšte na papieriky šteklivé otázky, na ktoré by ste od svojej polovičky radi počuli odpoveď, ale nikdy ste sa neodhodlali opýtať sa priamo. Papieriky vhoďte do vrecka a postupne žrebujte a odpovedajte na otázky jednu po druhej. V prípade, že vaša polovička odmietne odpovedať, musí ísť jedna časť odevu dolu.

Okruh otázok je na vás, pamätajte na to, že to nie je vypočúvanie, ale hra, pri ktorej sa obaja uvoľníte a strávite sexi spoločné chvíle plné romantiky.

Tajomná škatuľa

Táto hra si bude vyžadovať predchádzajúcu prípravu. Navštívte e-shop so sexi oblečením a pomôckami a nakúpte si kúsky, ktoré sú pre vás vzrušujúce, možno aj odstrašujúce, ale radi by ste vo vzťahu trocha zaexperimentovali. Môžu to byť doplnky ako putá, rôzne šteklitká, bičíky, masky alebo oblečenie, v ktorom by ste radi videli svoju polovičku. Všetko uložte do krabice a v deň sv. Valentína, so zatvorenými očami, postupne vyberajte kúsok po kúsku a spoločne s partnerom skúmajte jednotlivé predmety a ich funkciu. Veríme, že vaše obzory naberú nový rozmer.

Ohnivé karty

Už sám názov napovedá, že pôjde o hru, z ktorej vám bude poriadne horúco. Postup prípravy je veľmi podobný ako v prípade prvej hry. Pripravte si nádobu a karty, na ktoré budete písať úkony pre svoju polovičku, ktoré musí, po vytiahnutí karty na vás vykonať. Je na vás, či ostanete pri tridsať sekundovom hryzení ušných lalôčikov, minútovej masáži chodidiel alebo sa odvážite na obratnejšie kúsky. Hranice sú nekonečné a celý priebeh ostáva vo vašich a partnerových/ partnerkiných rukách.

V cudzej koži

Mnoho párov si to už vyskúšalo, mnoho o tom len tajne sníva.  Zameniť na chvíľu svoje ja a vyskúšať si rolu policajta/policajtky či super hrdinu je vzrušujúci spôsob, ako okoreniť sexuálny život v páre.

Nemravná sestrička, sexi študentka či neposlušná služobná, výber kostýmov je naozaj široký a záleží len na vás, aký príbeh si v intimite vašej spálne stvoríte. Kedy na to bude lepší čas, než na Valentína v lockdowne?

Posledné mesiace v izolácií boli pre mnohé páry naozaj náročné a aj keď sa už možno zdalo, že ste vyskúšali všetky druhy zábavy, ľudská fantázia nemá hraníc, prečo jej nepustiť uzdu práve v čase Valentína? Sexi hry partnerský život okorenia a dodajú mu novú iskru, ktorú ste možno práve v tejto dobre potrebovali. Hanbu nabok a váš vzťah možno práve po týchto odviazaných hrách bude lepší ako kedykoľvek predtým.