Premýšľate ako vzťah so svojou polovičkou opäť trocha okoreniť? Upustite uzdu svojej fantázií a vymyslite originálny darček vo forme sexi hry vo dvojici. Ak vám nič konkrétne nenapadá, inšpirujte sa našim výberom.

Sexi hra pre dvoch – Prezraď mi

Okruh otázok je na vás, pamätajte na to, že to nie je vypočúvanie, ale hra, pri ktorej sa obaja uvoľníte a strávite sexi spoločné chvíle plné romantiky. Táto hra má jednoduchý princíp. Obaja napíšte na papieriky šteklivé otázky, na ktoré by ste od svojej polovičky radi počuli odpoveď, ale nikdy ste sa neodhodlali opýtať sa priamo. Papieriky vhoďte do vrecka a postupne žrebujte a odpovedajte na otázky jednu po druhej. V prípade, že vaša polovička odmietne odpovedať, musí ísť jedna časť odevu dolu.

Sexi hra pre dvoch – Tajomná škatuľa

Ďalšia hra pre dvoch si bude vyžadovať malú prípravu vopred. Navštívte e-shop so sexi oblečením a pomôckami a nakúpte si kúsky, ktoré sú pre vás vzrušujúce, možno aj odstrašujúce, ale radi by ste vo vzťahu trocha zaexperimentovali. Môžu to byť doplnky ako putá, rôzne šteklitká, bičíky, masky alebo oblečenie, v ktorom by ste radi videli svoju polovičku. Všetko uložte do krabice a napr. v deň sv. Valentína, so zatvorenými očami, postupne vyberajte kúsok po kúsku a spoločne s partnerom skúmajte jednotlivé predmety a ich funkciu. Veríme, že vaše obzory naberú nový rozmer.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy na valentínske darčeky, potešte svoju polovičku 

Sexi hra pre dvoch – Ohnivé karty

Už sám názov napovedá, že pôjde o hru, z ktorej vám bude poriadne horúco. Postup prípravy je veľmi podobný ako v prípade prvej hry. Pripravte si nádobu a karty, na ktoré budete písať úkony pre svoju polovičku, ktoré musí, po vytiahnutí karty na vás vykonať. Je na vás, či ostanete pri tridsať sekundovom hryzení ušných lalôčikov, minútovej masáži chodidiel alebo sa odvážite na obratnejšie kúsky. Hranice sú nekonečné a celý priebeh ostáva vo vašich a partnerových/ partnerkiných rukách.

Sexi hry pre dvoch – V cudzej koži

Mnoho párov si to už vyskúšalo, mnoho o tom len tajne sníva. Zameniť na chvíľu svoje ja a vyskúšať si rolu policajta/policajtky či super hrdinky je vzrušujúci spôsob, ako okoreniť sexuálny život v páre. Nemravná sestrička, sexi študentka či neposlušná služobná, výber kostýmov je naozaj široký a záleží len na vás, aký príbeh si v intimite vašej spálne stvoríte.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Horúce valentínske kúsky do spálne 

sexi-hry-pre-dvoch_

Sexi hry pre dvoch dokážu partnerský život okoreniť a dodať im novú iskru. Hanbu nabok odložte bokom, zapojte fantáziu a váš vzťah možno práve po týchto odviazaných hrách bude lepší ako kedykoľvek predtým.