Nie každá z nás disponuje dokonalými proporciami 90-60-90. Schudnúť však za pár dní niekoľko kilogramov je často len naša ilúzia. V mnohých prípadoch to vzdáme hneď na druhý deň. V tomto článku vám poradíme, ako môžete opticky schudnúť takmer okamžite. Neveríte? Stačí vám len tá správna sťahovacia spodná bielizeň. Čítajte ďalej a všetko sa dozviete!

Sťahovacia bielizeň už dávno nevyzerá ako „bombarďáky“

Sťahovacia spodná bielizeň už dávno nie len pre ženy s konfekčnou veľkosťou 44 a viac. Správne vybrané kúsky môžu skryť nedostatky a vypichnúť ženské prednosti pokojne už od veľkosti 36. Dnes máme na výber z množstva strihov, materiálov a niektoré kúsky sú zvodné vďaka prepracovaným detailom. Najobľúbenejšími kúskami sú tvarujúce nohavičky, body, spodničky, šaty alebo tielka. Okrem toho sú na trhu dostupné aj špeciálne sťahovacie pásy, korzety alebo legíny.

Vyskúšajte tvarujúce / sťahovacie nohavičky

Sami sme ich vyskúšali a povieme vám, môžeme len ľutovať, že sme tak nespravili už skôr. Dajú sa nosiť prakticky kamkoľvek a využijete ich ako k šatám tak aj pod nohavice. Tvarujúce nohavičky vám spevnia bruško a zadoček a vy sa tak počas celého dňa budete cítiť dobre. Už žiadny strach z upnutých šiat či úzkych džínsov, ktoré by ste si inak neobliekli. My sme sťahujúce nohavičky bezkonkurenčne zaradili do top desiatky kúskov, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku. Vyskúšajte a určite neoľujete!

Mohlo by vás tiež zaujímať: Menštruačné nohavičky – Ako fungujú a aké majú benefity 

Tvarujúce / sťahovacie body

Pravdou je, že už len samotný strih „body“ topov nám vie skrášliť postavu. Tak si predstavte, čo s vašou figúrou narobí sťahujúce, teda tvarujúce body! Body je zlatou strednou cestou medzi nohavičkami a tvarujúcimi šatami. Dá sa nosiť aj na denné nosenie, napríklad pod šaty či kostým do práce, no najlepšiu službu vám spraví pod šatami. Ak sa teda chystáte na ples, stužkovú či inú výnimočnú príležitosť, sťahujúce body by vám nemalo chýbať.

Tvarujúce / sťahovacie šaty

V prípade tvarujúcich šiat ide skôr o kúsok, ktorý z vašej skrine vytiahnete len výnimočne. Vašu postavu rýchlo uvedú do perfektnej harmónie a vaše krivky budú vyzerať skvelo. Nebude vás trápiť pevísajúce bruško či iné nedokonalosti. Zakryjú prebytočný tuk a zoštíhlia tvar od oblasti poprsia až po stehná. Skutočne ide o must have doplnok vo vašom bielizníku, ktorý z vašej svadby či inej oslavy spraví nezabudnuteľný zážitok a z vás spraví nezabudnuteľnú kráľovnú! Zakrýva prebytočný tuk a poskytuje štíhly tvar od oblasti poprsia až po stehná!

Mohlo by vás tiež zaujímať: Buďte neodolateľná v posteli. Poradíme vám ako na to! 

Tvarujúce tielko je taktiež ideálna sťahovacia bielizeň

Tento typ sťahovacej bielizne si dobre rozumie so svetlými vrškami. Napríklad ak vlastníte biele, svetlé alebo priesvitné blúzky a košele, jedno tvarujúce tielko by malo byť aj vo vašej skrini! Pod takýmto oblečením tielko nebude takmer vôbec vidieť. Veľakrát býva spevnené, takže ho môžete bez obáv nosiť aj bez podprsenky. Pre ženy s väčším poprsím môže byť sťahovacie telové body istejšou voľbou. Prečo? Pretože má navyše kostice, ktoré zaistia perfektnú oporu pre väčšie prsia a poprsie ešte aj opticky zmenšia.

Okrem tohoto všetkého existujú aj sťahovacie legíny, pančušky, korzety alebo sťahovacie nohavice, ktoré vyzerajú ako cyklošortky a sú ideálnou voľbou pod šaty. Ktorú sťahovaciu bielizeň si vyberiete vy?