Aj vy milujete jeseň so všetkými jej farbami? Je pravdou, že leto chýba aj nám no na druhú stranu sa nevieme dočkať farebného lístia, oversized svetrov, romantických prechádzok starým mestom a teplého kakaa na večer. Tento rok vám ale úsmev na tvári vyčarujú aj najnovšie trendy a povieme vám, že si naozaj máte z čoho vyberať.

Oversized roláky so sukňou či šatami

Štýl oversized zbožňujeme azda všetci. Nie len že nás teplé svetre väčších rozmerov perfektne zahrejú, no zároveň vyzerajú nesmierne štýlovo. Minulé roky sme si obľúbili ich kombináciu k legínam či k džínsom úzkeho strihu, no tento rok vôbec nešliapnete vedľa, ak vás hrejivý svetrík zladíte k sukni! V predu si ho zapravte, na nohy obujte populárne kovbojky a k maximálnej štýlovosti privediete váš outfit nasadením si klobúka. Minimalistkám odporúčame sivú, no ak sa chcete obliecť do farieb jesene, siahnite po horčicovo žltej.

Škoricový pulóver nájdete TU

Na nevšedné, no sychravé, dni

Nie vždy je nám po vôli si počas sychravých dní obliekať krásne šaty či iný, ľahší a teda aj tenší kúsok šatstva. Ale my vieme že chcete vyzerať výnimočne a inak ako cez ostatné dni! Skúšali ste už overaly? Vyvraciame mýtus, že pristanú len vysokým ženám a pyšne ich nosíme aj my! S overalom máte zároveň záruku perfektne zladeného outfitu, nech už si k nemu obujete čokoľvek. Rozhodne vás ani neprefúkne a čo je dôležité, overal splní svoj účel a vy budete vyzerať elegantne, šik a výnimočne! Vo viacerých farbách a strihoch ich nájdete na TOPANKOVO.sk

Khaki overal
Khaki overal nájdete TU

Športová elegancia

Ach ten mestský štýl! Je krásne sa naň pozerať a ešte krajšie ho nosiť!

Ak patríte ku fanúšikom kostýmov či business look šiat, obujte k nim tenisky a vyrazte na vaše potulky mestom! Opäť máte záruku, že keďže ide o nadčasové kúsky, vynosíte ich aj o rok či o dva, a s najväčšou pravdepodobnosťou aj o 5! Ich výhoda spočíva v tom, že nevyzerajú skvele len k teniskám, ale na dôležité pracovné stretnutie či pracovnú večeru si k nim môžete obuť aj lodičky. Máte už svoj kostým?

čierny športovo elegantný kostým
Čierny kostým nájdete TU