Už týždne premýšľate čím prekvapiť svoju polovičku pod vianočným stromčekom? Darujte si vzájomné chvíle plné nehy a malého dobrodružstva. Tentokrát sme sa zamerali na šteklivé vianočné darčeky, ktoré budú vašim verným spoločníkom počas dlhých zimných večerov. Chce to len kúsok odvahy a radosť sa dostaví na oboch stranách.

Začnime zľahka

Na začiatok by to chcelo navodenie atmosféry. S tým nám pomôžu feromóny, ktoré dokážu nakloniť hviezdy na našu stranu. Feromóny  sú aromatické chemické zlúčeniny, ktoré sú vylučované ľudským telom a ovplyvňujú sexuálnu túžbu druhého človeka.

Skúsiť môžete feromónový kúpeľ so sviečkami alebo si aplikujte kvapku tohto „zázraku“, priamo na telo.

Ak túžite zažiť so svojím partnerom šteklivé chvíle, berieme vás za slovo a jednoznačne navrhujeme šteklítko. Zameňte rutinnú predohru za jemné šteklenie, ktoré ju dostane na tú správnu vlnu. Ženské telo je veľmi citlivé a vnímavé na každý dotyk, ktorý ním prejde. Skúste namiesto masáže nôh, začať jemným šteklením, ktorým prejdete od chodidiel až k šiji a krku. Túto zmenu zaručene oceníte obaja.

Vnímajte telom

Skúsili ste to niekedy? My to odporúčame všetkými desiatimi. Vnímať dotyky dokážeme oveľa intenzívnejšie v prípade, že nás nerozptyľujú okolité obrazy. Nie nadarmo má noc svoju moc a väčšina našich intímnych chvíľok sa odohráva práve v prítmí. Verte či nie, aj taká sexi krytka na oči môže byť skvelým spoločníkom počas láskyplných chvíľ vo dvojici.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Buďte neodolateľná v posteli. Poradíme vám ako na to! 

Každý deň iná a predsa tá istá

Máte pocit, že ste spolu už celú večnosť a v posteli to je automatika od začiatku do konca? Skúste sa vžiť do kože superhrdinky, sexi ženy zákona alebo mu na Vianoce predveďte tú najviac sexi Santovu pomocníčku. Možností je veľa stačí len zapojiť fantáziu a nájsť ten správny kostým, ktorým ho dostanete na kolená.

Vianočný „All inclusive“ balíček

Ak sa vám spomínané možnosti páčia, ba viete si predstaviť niečo odvážnejšie, odporúčame darčekový sexy set. Nájdete v ňom okrem šteklítka aj krytku na oči, nálepky na bradavkyputá.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Šteklivá ochutnávka sexi bielizne z 365 dní 2