Začiatok školského roka je už za dverami. Či sa vám to chce alebo nechce veriť, letné prázdniny sú na konci. Rozhodne chcete byť trendy, a zároveň sa cítiť aj pohodlne. Poďme sa teda spolu pozrieť, ako sa stať hviezdou triedy. A tiež aj na to aké doplnky vám nesmú chýbať.

1. deň v škole ako dáma

Prvý deň v škole si zaslúži šik outfit. Čo tak siahnuť po ležérnej elegancii? Najlepšie je zvoliť jednoduché prvky outfitu, ktoré sú ľahko kombinujú.
Riflová bunda je must have kúskom a každá správny trendy školáčka ju má v šatníku. Taktiež sa dá využiť aj pri outfite, ktorý má pôsobiť ležérne a žensky. Stačí ju jednoducho skombinovať s krátkou sukňoujednofarebným topom.

woman in blue denim jacket walking on concrete pathway

Začiatok septembra však môže priniesť aj chladné rána. Vtedy stačí vymeniť krátku sukňu za kárované nohavice z pohodlného materiálu a riflovú bundu vymeniť za pulóvrik, ktorý vás príjemne zahreje.
Tento outfit môžete taktiež využiť aj neskôr ako office outfit.

woman sitting on rails

Ak chcete vyzerať dokonale je vhodné zvoliť elegantné čierne členkové čižmičky na podpätku. Ak nepatríte k milovníčkam podpätkov, nič nepokazíte ani nízkymi poltopánkami.

Pohodlie nadovšetko

Dlhoročne sa na výslní obľúbenosti vyhrievajú tenisky, najmä Converse. Ak sa teda rozhodnete vymeniť podpätky za pohodlie, práve converskysú jasnou voľbou. Kombinovať ich môžete s rifľamijednoduchým tričkom, čím dosiahnete trendy minimalistický outfit.

Ak ste romantička telom aj dušou tenisky doplňte voľnými šatami. Nie všetky dni sú v školských laviciach jednoduché, takže pohodlný outfit je na nezaplatenie.

Čo si nezabudnúť?

Určite Vám nebude stačiť iba štýlový outfit a k začiatku školského roka budete potrebovať aj dostatočne veľký ruksak a zaujímavé hodinky. Dôležité je vybrať si správnu veľkosť ruksaku, keďže sa vám do neho musia zmestiť všetky zošity a knihy. Čo sa týka hodiniek, stačí ak remienok zladíte s outfitom alebo stavíte na čiernu klasiku.Netreba zabúdať ani na pitný režim ani počas školy a nemala by vám chýbať EKO fľaša aj s obalom.

Prajeme vám príjemný začiatok školského roka!