Vzduch napĺňa romantická atmosféra. Sviatok všetkých zamilovaných, 14. február, sa pomaly blíži. Či už ste so svojou láskou niekoľko rokov, alebo je to váš prvý Valentín, určite ju chcete v tento deň potešiť. Veríme, že sa snažíte svojej polovičke robiť radosť každý deň, avšak Valentín by mal byť o niečo výnimočnejší. Prinášame vám tipy na valentínske darčeky, na ktoré váš manžel, manželka, priateľ či priateľka len tak ľahko nezabudne.

#1 Spoločné chvíle – najvzácnejší darček na Valentína

Určite to poznáte, ak ste vo vzťahu už niekoľko rokov. Začiatok bol úžasný. Venovali ste si toľko času, nežností, pozornosti, koľko sa len dalo. Dni sa však striedajú, menia na roky. Prichádzajú nové povinnosti a spoločné chvíle zovšednievajú. Našim prvým tipom na valentínsky darček je, darovať to najvzácnejšie, čo máte. Je to váš čas. Nemyslíme však jednu hodinu na rýchlu valentínsku večeru alebo dve hodinky na jeden film v kine. Nájdite záľubu, činnosť, ktorá by vás spájala z dlhodobého hľadiska.

Kreativite sa medze nekladú. Milujete prírodu? Vyzbrojte vaše šatníky outdoorovými kúskami, naplánujte aspoň jednu túru/prechádzku na mesiac a hor sa na hory. Ak máte radi šport, darujte kvalitné športové oblečenie + online program na cvičenie pre páry a môžete sa spolu zapotiť. Šport nie je vaša šálka kávy? Nevadí pripravte plavky a oddýchnite si spolu v bazéne. Cestujte, cvičte, relaxujte, spoznávajte sa navzájom, ľúbte sa, ale najmä tvorte spoločné spomienky. Nech je to čokoľvek, dôležité je, že budete spolu.

#2 Valentínsky darček plný spomienok

Ako na to? Darujte fotoalbum. Tento tip na valentínsky darček vám už určite odporučili aj iný darčekový poradcovia. My však volíme inú cestu. Vytlačte niekoľko fotografií, kúpte čistú knihu a fotoalbum si spolu vytvorte. Spomeňte si spolu na chvíle, kedy sa fotky vytvorili, čo ste vtedy prežívali, kde ste boli,… Všetko si poctivo zapíšte do albumu. K milým spomienkam sa spolu môžete kedykoľvek vrátiť. Napríklad každý Valentín môžete spolu dopísať spomienky z predchádzajúceho roka.

Mohlo by vás zaujímať: Sexi hry pre dvoch

#3 Ladiace darčeky na Valentína

Dajte svetu najavo, že patríte k sebe! Zlaďte sa do spoločných farieb či motívov. Každý pár svoju lásku prejavuje inak. Niektorí si na verejnosti nedajú ani pusu a iní, veď vieme… Netvrdíme, že musíte byť zladení od hlavy až po päty. Môžete zvoliť len jemný spoločný prvok. Je to len na vás. Môžu to byť veselé ponožky so zamilovaným vzorom alebo pohodlné trenírky pre páry. Aj v pohodlí domova môžete leňošiť v zladených outfitoch. Zabaľte sa do deky v rovnakých pyžamách či unisex mikinách.

#4 Čerešnička na záver – sexi valentínsky darček

Ženy jednoducho milujú krásnu spodnú bielizeň a muži milujú ženy v krásnej spodnej bielizni. Tomu sa povie perfect match! Navzájom sa poznáte najlepšie. Je len na vás, či vyberiete pohodlnú spodnú bielizeň alebo niečo šteklivejšie. Možností je veľa. Môže to byť kvalitná podprsenka, jemná košieľka alebo odvážnejší sexi set. Siahnuť môžete aj po vášnivejších kúskoch ako sexi kostým či korzet. Fantázii a túžbam sa medze nekladú.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Horúce valentínske kúsky do spálne 

Veríme, že vás naše tipy na valentínske darčeky inšpirovali. Nezabúdajte však, že len vy poznáte svoju polovičku najlepšie a viete čo by ju najviac potešilo. Ak ste vymysleli iný zaujímavý darček, budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte prostredníctvom našej sociálnej sieti facebook @Fashionsecrets.