Basic kúsky, ktoré viete nosiť viac ako jednu sezónu, sú základom šatníka. No nezabúdajte ani na sezónne vychytávky, ktoré vnesú do vašich outfitov svieži vietor. Ako na to, aby vás vysnívané kúsky z poslednej kolekcie nezruinovali? Odpoveď je jednoduchá, vyberte si také, ktoré nielen super vyzerajú, ale majú aj výbornú cenu. Spravili sme malý prieskum za vás.

Šľapky na podpätku si opäť získali nejedno srdce

Kúsok, ktorý tu bol už v rokoch deväťdesiatych, sa vracia v plnej kráse a s ešte väčšou silou a vy ho jednoducho musíte mať. Či si ho obujete k letným šatám alebo ho doladíte k džínsom, určite neurobíte chybu a budete za štýlovú divu.

Béžové šľapky Janelle
Žlté šľapky Kesha

Zašnurujte sa do krásy

Šnurovacie sandálky, ktoré vám zvodne obomknú nohu sú túto sezónu viac ako žiadúce. V kombinácii so slamenou podrážkou v sebe snúbia ženskosť a závan letného vánku, ktorý vnesú do vášho botníka. Ideálne sú k romantickým volánovým šatám, ktoré ešte viac zjemnia.

Transparentné sandále ako pre Popolušku

Ak patríte k milovníčkam extravagancie, určite siahnite po transparentných či holografických sandáloch v kombinácii s priezračným podpätkom, pretože pôsobia ako by vypadli zo stránok rozprávkovej knižky. Ideálne sú k jednoliatym outfitom, ktoré oživia ako nič iné.

Šľapky Loula
Sandále Andrie

Zažiariť nebolo nikdy jednoduchšie

Šľapky s kamienkami alebo perličkami sa stanú vaším šperkom. Ozdobia aj ten najjednoduchší styling a môžete si byť isté, pritiahnu veľa pozornosti. Využijete ich na rôzne príležitosti. Výborne sa hodia k širokým sukňo-nohaviciam či širším strihom nohavíc.

Šľapky Prunella
Šľapky Samatha

Gumenné šľapky, trendy kúsok nielen k vode

Keď si predstavíte gumené sandále či šľapky určite sa vám vybaví kúpalisko či pláž, no už dávne neplatí, že ich využijete iba tam. Mnohé značky prichádzajú na trh s modelmi, ktoré viete krásne zladiť s letnými outfitmi do mesta či na prechádzku po nábreží. Sú ideálne k ležérnym stylingom napríklad v kombinácii s džínsovými šortkami.

Gumenné sandále Class Wish
Gumené sandále Cacau Rusic