Každým dňom pribúdajú teplejšie dni a my sa už pomaly nastavujeme na letný režim. Slnko, rozviate vlasy, vzdušné oblečenie a obľúbené topánky. Aj keď sa tento rok možno nedostaneme na vytúženú dovolenku, rovnako si tieto dni môžeme skvelo užiť aj v našej domovine.

Trendy tejto sezóny sú hravé a rýchlo si vás získajú. Užite si pohľad na sandále s viazaním! Vedia skutočne trefne doplniť outfity, ktoré sú na horúce dni ako stvorené. Či už ide o platformy, sandále s nízkym, žiadnym alebo vysokým podpätok. Ak sa do tohto prevedenia zaľúbite, pravdepodobne nepôjde len o jeden pár, ktorý nájdeme u vás v šatníku.

Prečo by ste mali po tomto trende siahnuť? Sadnále s viazaním sú v podstate doplnok, s ktorým sa nebudete nudiť. Môžete si ich variovať podľa nálady. Ak si k nim vezmete sukňu, ktorá je vpredu kratšia ako vzadu, viazanie s mašličkou môžete sústrediť dopredu. Ak naopak máte šaty či sukňu symetrického strihu, pokojne viazanie smerujte skôr dozadu. Šnúrky si tiež môžete zaviazať bez mašle, čo má skvelý efekt, no dbajte na to, aby sa vám šnúrky udržali na mieste.

Prevedenie šnúrok je rôzne, každému vyhovuje niečo iné. Čo sa týka farieb, stretneme sa so zemitými farbami, ale aj pastelovými odtieňmi. Čoraz obľúbenejšiu oranžovú či žltú môžu vystriedať neutrálne tóny.

Tip: Ak sa obávate, že vás šnúrky otlačia, skúste si ich zaviazať na rifle či nohavice.

V eshopoch tiež nájdeme prevedenia, ktoré sú kombináciou klasických sandálov so zapínaním vzadu na zips a so šnúrkami vpredu, čo vám uľahčí „viazanie“. Alebo sa môžeme stretnúť so špirálou, ktorá sa ovinie okolo nohy. Kreácie sú rôznorodé, preto si buďte isté, že ak si obujte práve topánky s viazaním sivou myškou neostanete. Naopak, zvýraznite svoje nohy a dodáte im poriadnu dávku zvodnosti.

Zlaté sandále
Sandále so špirálou