Možno si to niekedy ani neuvedomujeme, no nie je všetko len o pekných šatách a topánkach, ktoré spolu ladia. K dokonalému outfitu patria aj doplnky, a práve v lete hrajú prím slnečné okuliare, klobúky a šiltovky. Nezabuúdajte taktiež na ruksaky, kabelky a bižutériu, ktoré náš letný outfit oživia a rozžiaria.  

Slnečné okuliare

Jedným z MUST HAVE letných doplnkov sú rozhodne slnečné okuliare. Nielen, že sú štýlovým doplnkom, ale poskytujú ochranu pred UV žiarením. Slnečné okuliare sa hodia k akémukoľvek štýlu – či k športovému outfitu, neformálnemu outfitu do mesta, ale aj k business šatám do práce. Trendom tejto sezóny sú maxi okuliare rôznych tvarov, takže je len na vás ktoré si vyberiete.

  

Klobúky a šiltovky

K letu neodmysliteľne patria aj klobúky a šiltovky. Rovnako ako slnečné okuliare, pokrývky hlavy nemajú byť len estetickú funkciu, no i ochrannú, veď taký úpal nie je práve zábava. Taký výrazný kúsok ako veľký slamený klobúk či farebná šiltovka by vám mali dokonale sedieť.  Pri kúpe teda treba dať pozor či sedí obvod a aj či sa hodia k vaším črtom tváre.

Šperky

Retiazky, náramky a prstene sa tešia obľube celý rok a v lete obzvlásť. Na opálenej pokožke krásne vyniknú a outfity doslova rozžiaria. Čo je skvelé, počas letnej sezóny môžeme siahnuť aj po odvážnejších a farebnejších kúskoch, ktoré sa môžu stať pokojne dominantou outfitu. Či už zvlíte náhrdelník s perlami alebo viacfarebné náušnice, určite neurobíte chybu.  

Kabelky a ruksaky

Poznáme to, bez kabelky a ruksaku ani na krok. Každá predsa potrebujeme aspoň pár maličkostí stále pri sebe a kam inam by sme ich dali, ak nie do našich najmilších spoločníkov. V lete však biele, čierne a hnedé kúsky nechajte doma a nahraďte ich farebnejšími a sviežejšími modelmi, ktoré sú ozdobené nášivkami, strapcami a inými zaujímavými aplikáciami. Práve tieto kabelky a ruksaky dokonale doplnia váš outfit.