Radi vyčnievate z davu a vždy chcete pôsobiť extra? Ak ste odpovedali áno, tento článok je určený presne pre vás – pre sebavedomé ženy, ktoré majú sexappealu na rozdávanie. Ak milujete pocit „všetky oči na mne“, s týmito plavkami ich dosiahnete za pár sekúnd.

Väčšie prsia behom sekundy

Váš objem hrudníka si dnes jednoducho dokážete zväčšiť  push-up podprsenkou. Pri nesprávnej veľkosti či strihu vám však môže viac uškodiť, ako pomôcť. Ak chcete staviť na istotu, siahnite radšej po bikinách, ktoré vo vrchnej časti disponujú 3D kvietkami a opticky vám tak vyčarujú minimálne o číslo väčšie prsia. Navyše, v púštnej farbe budete pôsobiť étericky a zmyselne!

Čarovné plavky pre väčší dekolt nájdete TU.

Kráčajúci luxus

Milujete luxus a exkluzivitu? S týmito plavkami to máte hneď 2 v 1. V nádhernej zlatej vynikne nielen vaše nádherné opálenie, ale aj vy celá! Zlatá pristane viac blondínkam, no v striebornej farbe na saxana.sk si prídu na svoje aj všetky temperamentné brunety.

Exkluzívne plavky nájdete v novej kolekcii na saxana.sk

Závan exotiky

Nemohlo vám uniknúť, že tento rok sa nesie v štýle v zvieracích vzorov. Zebry, tigre či leopardy nájde na topánkach, šatách a výnimkou nebudú ani plavky. Ak exotický vzor skombinuje s atypickým strihom, máte vyhraté! Jednak nebude na pláži nik, kto by mal plavky ako vy, a na druhej strane ich nik nebude vedieť nosiť s takou noblesou, ako VY!

ROAR! Tanto príťažlivý plavkový komplet nájdete TU.

Dokonalé nohy

Každá z nás by chcela krásne dlhé nohy až po zem. Ak ale nemáte toľké šťastie, vykúzlite si ich plavkami! Tento rok sú horúcim hitom plavkové nohavičky s vysokým pásom a vykrojením. Na saxana.sk nájdete široký výber nohavičkových plaviek tohto dokonalého strihu, a tak si ich môžete ľahko skombinovať ku akejkoľvek plavkovej podprsenke.

Plavkové nohavičky Relleciga nájdete v rôznych farebných variáciách TU.

Do detailu

O váš horúci look sa nepostarajú len plavky, a preto myslite na každú drobnosť! Na prechádzky po pláži sa bude hodiť ľahká tunika, ideálne v neutrálnych farbách, aby sa ľahko kombinovala ku všetkým vašim plavkám. Tento kúsok je MUST HAVE každej dovolenky!

Čiernu aj bielu tuniku značky Relleciga nájdete na saxana.sk