Zima a šály tvoria dokonalý pár už celé veky. Módny doplnok, bez ktorého si toto ročné obdobie nevieme predstaviť, nás okrem iného aj dokonale zahreje. Vytvorte štýlový a funkčný outfit za pomoci jedného z týchto typov šálov, ktoré sú hitom tohtoročnej zimy.

Stará dobrá klasika

Klasické šály nevyjdú z módy nikdy. Tieto kúsky si môžete previazať na milión spôsobov a vďaka tomu sa každý deň zmenia na iný doplnok. Obmotajte si ho okolo krku, prehoďte cez plecia ako pončo, zopnite gumičkou na vlasy alebo ozdobte sponou. Outfit, ktorý vytvoríte, je hodný skutočnej módnej divy.

Kruhový šál

Kruhové šály už svoje najlepšie roky zažili, no stále sú veľmi populárne. Ich výhodou je neuveriteľná praktickosť a skvelé izolačné vlastnosti. Hravo si ich natiahnete cez hlavu a zabránite mrazu dostať sa vám pod kožu.

Oversize

Šály, ktoré svojimi rozmermi môžu konkurovať menším dekám, sú takisto neoddeliteľnou súčasťou tejto zimy. Vyberte si farbu a strih, ktorý dokonale zapasuje k vašej bundičke a kabátu, a zababušte sa do neho pokojne aj od hlavy po päty. Zn.: Čím väčší, tým štýlovejší!

Pestrofarebné šatky

Počas dní, keď sa ešte sem-tam ukáže zubaté slniečko, vám skvele poslúžia tenšie šatky, ktoré hrajú všetkými farbami. Zvieracie alebo kvetové vzory, pásiky, krúžky a abstraktné tvary – to všetko od nás dostáva zelenú.