Je síce pravda, že sukne, šaty či šortky nosíme prevažne v lete, no v zime nás to baví omnoho viac! Prečo? Veď sa len pozrite na všetky tie vzory a textúry, ktoré nová kolekcia ponúka! Ako a k čomu ich kombinovať? Nechajte si poradiť.

Všetky kúsky nájdete na saxana.sk

Zvieracie vzory

Vykročte do nového dňa ako správna šelma! Zvieracie vzory ešte vôbec nie sú pasé a my dúfame, že dlho ani nebudú. Každej žene hravo pridajú na sexappeale, ak to s nimi, samozrejme, nepreženie. Vzor ako taký je sám o sebe výrazný a preto ho za žiadnu cenu nekombinujte s iným vzorom. Pančušky najlepšie vyniknú k minimalistiským jednoduchým šatám, ktoré tak vďaka pančuškám už nikdy nebudú nudné! Nosiť sa dajú k lodičkám, no štýlová mestská diva budete aj v teniskách!

Leopardie pančuchy Caty 20DEN
Leopardie pančuchy Caty 20DEN

Zamerané na detail

Ak nechcete pútať pozornosť na dolné partie tela alebo by ste pančušky s výrazným vzorom nemali k čomu zladiť, stále nemusíte siahať po „nudných telových“. Stavte na pančušky s rafinovaným jemným vzorom, ktorý bude vo vašom outfite tou správnou a dokonalou čerešničkou na torte.

Čierne pančuchy Grace 60DEN
Čierne pančuchy Rumba 60DEN

Všetky kúsky nájdete na saxana.sk

Teplé pančušky

Ak patríte k ženám, ktoré sú neustále v pohybe a denne ich čaká hneď niekoľko pracovných stretnutí, nepodceňte počasie! To býva často krát zradné a neustále teplotné šoky vám môžu razom privolať chorobu. Ak už ale máte na zajtrajší deň pripravený dokonalý šatový či sukňový outfit a ani počasie vám ho za žiadnu cenu nezmarí, aspoň siahnite po teplých pančuchách. Pozor, teplé však neznamená fádne! Hrejivé pletené pančuchy sú veľkým hitom a čím viac bude pletenú textúru vidno, tým lepšie!

Tmavosivé pančuchy Tavia 60DEN
Čierno-sivé pančuchy Roxy 200DEN

Extravagantné pačuchy

Tak toto tu ešte naozaj nebolo! Ak sa vám aj zvierací vzor zdal príliš, čo poviete na takýto kúsok? Podľa nás je ako stvorený pre všetky sebavedomé ženy plné života! Ste jednou z nich? Ak áno, tak by vám teda kúsok určite nemal chýbať! Zabudnite na doplnky a pančuchy skombinujte so svetrovými voľnejšími šatami a na nohy obujte worekery!

Čierne pančuchy Eyes 20DEN
Čierne pančuchy Lips 20DEN