„V stredu nosíme ružovú“ – pamätáte sa na tento legendárny výrok z ikonického filmu Protivné Baby (Mean Girls)? Trojica kráľovien strednej školy mala na ružovú vyhradený stred týždňa a toto striktné pravidlo sa v žiadnom prípade nemohlo porušiť. Nezáleží na tom, či sa práve nachádzate uprostred hodiny matiky alebo už máte školské časy dávno za sebou – ružová je jednoznačne ten najlepší nápad.

My ženy máme iba dve nálady. Buď ružovú milujeme, alebo bytostne nenávidíme. Ak sa práve nachádzate v prvom štádiu, pokračujte v čítaní. Pretože dnes je streda a my nosíme ružovú!

Ako skombinovať ružovú farbu?

All pink

Keď ružová, tak v plnej sile. Zahaľte sa do nej od hlavy po päty. Kombinovať môžete viaceré odtiene alebo si vyberte jeden, ktorý bude zdobiť váš top, nohavice, topánky a dokonca aj kabát.

Premiešajte karty

Druhý spôsob, ako nosiť ružovú farbu, je vytvorenie kontrastu. Vyberte si dva výrazné ružové kúsky, ktoré budú pôsobiť jemne a dievčensky. Môže to byť napríklad károvaná sukňa a rolákový svetrík. A tu nastáva zlom. Pridajte k nim ťažké čierne topánky, koženkovú čiernu bundu a žiarivý žltý ruksak. Výsledkom je kreatívny a zábavný outfit, ktorý hravo kombinuje farby a štýly.

Ružová v pozadí

Pokiaľ ružová nie je vaša typická farba, nevadí. Môžete ju vložiť „do pozadia“. Oblečte si vzorované šaty, na ktorých bude jednou z farieb, no nebude tá hlavná. Šaty dolaďte tmavočervenými topánkami, čiernou bundičkou a nude kabelkou. Ružovú si v takomto prípade takmer nikto nevšimne ako prvú, no stále tam bude.

Ružová kamufláž

Chcete si obliecť niečo ružové, no máte už dosť výrazných a „kričiacich“ kúskov? Pohrajte sa s kombináciami jemných odtieňov. Zvoľte jeden kúsok v púdrovej farbe, ktorý doplníte krémovou, smotanovou a bielou.