Nachádzate sa uprostred nakupovania vianočných darčekov? Rozhodne ste zavítali na správne miesto! Neviete aký vianočný darček vybrať pre ženu alebo ako potešiť vianočným darčekom muža? Pomôžeme vám aj pri výbere darčeka pre deti. To všetko a omnoho viac sa dočítate v tomto článku.

Tipy na vianočné darčeky pre ženu

Ak chcete na Vianoce potešiť toto nežné pohlavie, môže to byť pomerne ťažká úloha. Existuje totiž obrovská škála vecí, ktoré dokážu ženu pod vianočným stromčekom potešiť. My sme pre vás pripravili rebríček najkrajších vianočných darčekov, ktoré môžete venovať nie len svojej drahej polovičke, ale aj dcére, mamine, kamarátke, či babičke.

Povedzme si to na rovinu. My, ženy milujeme krásne oblečenie a v našom šatníku sa vždy nájde miesto na trendy šaty, sukňu či štýlovú blúzku. Ak vo vianočnom papieri nájdeme zabalenú nejakú novinku zo sveta módy, naše oči sa rozžiaria radosťou. Do fashion vianočného balíčka môžete pribaliť aj elegantné lodičky či zateplené čižmy. Vašej priateľke, manželke či sestre tak doprajete pocit jedinečnosti v unikátnych kúskoch.

Mohlo by vás tiež zaujímať:  Vianočné darčeky pre mamu 

Spodná bielizeň síce ostáva zvyčajne zahalená, ale aj tú zvykneme svedomito vyberať. Či už má vaša priateľka rada pohodlnú spodnú bielizeň alebo odvážnejšie kúsky, nebojte sa siahnuť aj po tých. Skúste však pred tým nakuknúť do jej bielizníka, akú veľkosť nosí.

V našom rebríčku najlepších darčekov pre ženu nezaostávajú ani zážitky. Pri každodenných povinnostiach ženy nie vždy majú čas na seba. Doprajte im preto poriadnu dávku oddychu a relaxu vo forme wellness pobytu. Váš vianočný darček si uchovajú ako nezabudnuteľné spomienky napríklad na krásnu Banskú Štiavnicu či Horehronie. A tu je ešte zopár inšpirácií z nášho darčekovača na vianočný darček pre ženu:

Vhodný darček pre muža na Vianoce

Nikdy nič nepotrebujú, vždy majú všetko a na otázku čo by chceli pod vianočný stromček odpovedajú: „nič.“ Muži sú pre nás, čo sa týka vianočných darčekov, ťažký oriešok. Každý rok dlhé premýšľanie aký vianočný darček kúpiť svojmu priateľovi či manželovi, nakoniec skončí pri holiacej pene či ponožkách. Chcete ho tento rok naozaj prekvapiť? Čítajte ďalej.

Síce si to nechcú priznať, ale my sme ich už prekukli! Aj muži sa nám, ženám, chcú páčiť, preto tiež nenápadne dbajú na to, čo majú na sebe. Športové typy by určite pod vianočným stromčekom potešilo kvalitné športové oblečenie, naopak muži, ktorí majú radi domácu pohodu ako vianočný darček ocenia pohodlné pyžamo či župan. Trenírky či boxerky, tiež nemusia byť na škodu, pokiaľ vyberiete ich obľúbenú značku alebo vzor.

A ešte aby sme nezabudli…

Trošku sa zamyslime. Čo muži najviac milujú? Ste to práve vy, milé dámy. Doprajte mu malé vianočné dobrodružstvo. Čo by asi povedal, keby vás uvidel pod vianočným stromčekom v sexi košieľke alebo zvodnom sete? To nezistíte, pokiaľ to neskúsite! Muži proste milujú pohľad na krásne ženské telo a o to viac, keď je zahalené do hravých sexi kúskov. A ak chcete malé dobrodružstvo premeniť na nezabudnuteľný zážitok máme pre vás zopár šteklivých doplnkov v podobe pút, bičíkov či krytiek na oči. Nebojte sa povoliť uzdu fantáziám…

Vianočné darčeky pre deti

Potešiť vianočným darčekom malé dieťa, nie je až také náročné. Sú to nežné bytosti, ktoré dokážu nadchnúť aj obyčajné drobnosti. My sme sa vám rozhodli ukázať zopár nápadov na vianočný darček pre vášho drobca, ktoré nielen potešia, ale budú aj užitočné.

Či už máte doma batoľa alebo staršie dieťa, veľmi dobre viete, že milujú hranie a objavovanie nových vecí. Pri týchto malých dobrodružstvách sa však neraz stane, že ponožky sa zoderú či pyžamko ostane špinavé od čokolády. Zopár kvalitných kúskov oblečenia tak pod vianočným stromčekom nikdy nevyjde na škodu. Maminky ocenia praktický vianočný darček a detičky budú žiariť radosťou.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Čo si obliecť na vianočný večierok? 

Darčekové poukazy – skvelý vianočný darček

No a ak ste si nákupy vianočných darčekov naozaj nechali na poslednú chvíľu alebo ste úplne bezradný a neviete čím by ste danú osobu potešili, darčekové poukazy sú ideálnym, veľmi praktickým a bezproblémovým darčekom. Nemusíte sa totiž obávať zlého výberu farby, veľkosti, alebo ostatných parametrov. Jednoducho povedané, peniaze nič nepokazia. U nás máte k dispozícii rôzne peňažné hodnoty, tak neváhajte a nakupujte!

Preferujete ekologický spôsob života a chcete svojim blízkym darovať udržateľné vianočné darčeky? V článku Eko darčeky pre každého člena rodiny, nájdetezopár skvelých tipov.

Darčekový poukaz Topankovo.

*darčekové poukazy si môžete vybrať v rôznej hodnote

Darčekový poukaz Saxana.

Dúfame, že Vás náš zoznam aspoň trošku inšpiroval a vy sa teraz môžete hravo pustiť do nakupovania! Tak šup, nech to máte čo najskôr z krku a môžete si vychutnávať čarovnú atmosféru blížiacich sa Vianoc.