Nikdy nič nepotrebujú, vždy majú všetko a na otázku čo by chceli pod vianočný stromček odpovedajú „nič.“ Muži sú pre nás, čo sa týka vianočných darčekov, ťažký oriešok. Každý rok premýšľanie aký vianočný darček mu kúpiť a nakoniec skončíme pri holiacej pene či ponožkách. Chcete ho tento rok naozaj prekvapiť? Pripravili sme si pre vás vianočné darčeky pre muža, s ktorými zaručene zabodujete!

Pyžamo alebo župan ako vianočné darčeky pre muža

Ďalším skvelým tipom je pyžamo alebo župan. Nepoznáme nikoho, koho by na Vianoce pod stromčekom nepotešilo pyžamo. A muži nie sú žiadna výnimka. Vybrať si môžete z mnohých dĺžok, farieb a materiálov.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Vianočné darčeky pre mamu 

Spodná bielizeň preňho či pre vás?!

Boxerky, tých nemajú nikdy dosť. Radi nosia výrazné farby, vzory, potlače alebo preferujú skôr jednoduchosť? Vyberte strih, ktorý radi nosia, príjemný materiál alebo ich obľúbenú značku.

Ale zamyslime sa trošku viac. Čo muži najviac milujú? Ste to práve vy, milé dámy. Doprajte mu malé vianočné dobrodružstvo. Čo by asi povedal, keby vás uvidel pod vianočným stromčekom v sexi košieľke alebo zvodnom sete? To nezistíte, pokiaľ to neskúsite! Muži proste milujú pohľad na krásne ženské telo a o to viac, keď je zahalené do hravých sexi kúskov. A ak chcete malé dobrodružstvo premeniť na nezabudnuteľný zážitok máme pre vás zopár šteklivých doplnkov v podobe pút, bičíkov či krytiek na oči. Nebojte sa povoliť uzdu fantáziám…

Ponožkami nikdy nič nepokazíte!

Áno, presne tak. Tie ponožky, nad ktorými sme ako malé ohŕňali nos, sú dnes ideálnym vianočným darčekom. Láska k tomuto malému kúsku oblečenia rastie s každým rokom a v súčasnosti nájdete v ponuke rôzne zábavné prevedenia. Ak hľadáte darček na poslednú chvíľu. Ponožky sú tou správnou voľbou!

Mohlo by vás tiež zaujímať: Vianočné darčeky pre ženu

Darujte mu zážitok

Darujte nezabudnuteľný moment na celý život. Ak miluje adrenalín, darujte mu niečo adrenalínové. Ako napr. skok z lietadla, jazdu v rýchlom aute, pilotovanie vrtuľníku a podobne. Avšak nemusí to byť vždy len adrenalínový zážitok. Ak miluje šport, darujte mu lístky na zápas. A čo takto oddych v podobe kvalitnej masáže alebo wellness pobytu, na ktorý by ste mohli ísť spolu. Možností je niekoľko, stačí si len vybrať.

TIP OD NÁS: Zlaďte sa so značkou Slippsy

Stavte na klasiku!

Ak si nechcete lámať hlavu nad vymýšlaním vianočných darčekov, stavte na klasiku. Hodil by sa mu nový holiaci strojček, zastrihávač vlasov či elektrická zubná kefka? A čo takto pánska kozmetika alebo luxusný parfém?

Dúfame, že sme vám aspoň trošku pomohli pri výbere tých správnych vianočných darčekov pre muža vo vašom okolí.