Možno si myslíte, že na kúpu vianočných darčekov je ešte priskoro, ale opak je pravdou. Vianoce už klopú na dvere a určite nechcete, aby vás zaskočili nepripravených. Ak však chcete na Vianoce potešiť nežné ženské pohlavie, môže to byť pomerne ťažká úloha. Existuje totiž obrovská škála vecí, ktoré dokážu ženu pod vianočným stromčekom potešiť. Pripravili sme si pre vás pár skvelých tipov na vianočné darčeky pre ženu. Pri výbere sme sa držali starej dobrej klasiky, ktorou určite nič nepokazíte.

Darujte ako vianočný darček pyžamo alebo župan

Existuje lepší pocit ako horúci kúpeľ a oddych po ťažkom dni? Dokonalý večerný relax sa nezaobíde bez mäkučkého župana alebo pyžama, ktoré je maximálne pohodlné a evokuje bezpečie a teplo domova. Stačí si už len vybrať z množstva strihov, farieb a materiálov.

vianocne-darceky-pre-sestru

Spodná bielizeň ako darček pod stromček

Možno to znie ako klišé, ale spodná bielizeň je skvelým darčekom pod stromček, aj keď ju dostávate každý rok. Ale to vôbec nevadí. Spodné prádlo je najviac využívaním oblečením, ktoré nosíme každý jeden deň v roku. Tak prečo ho nepodarovať aj ako darček pod stromček? Svoju polovičku určite potešíte dobre padnúcimi nohavičkami, podprsenkou, sexi košieľkou alebo body, ktorým potešíte nie len partnerku, ale aj seba.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Vianočné darčeky pre muža 

Vianočné darčeky pre ženy – doplnky

Kabelka, šperk, šál alebo kožené rukavice? Drobnosti, ktoré nás ženy dokážu veľmi potešiť. Ak by ste si mysleli, že ich máme dosť a ďalšie nové nám netreba, tak ste na omyle! Vždy sa potešíme novej kabelke, šperkom alebo zimným setom v podobe čapice a šálu. Ak vaša priateľka, manželka, mamka či babka radi nosia doplnky do vlasov, kľudne siahnite aj po tých.

Ak už nič tak aspoň ponožky….alebo papuče

Vianoce sú už tu a vy nemáte ani jeden darček? Ponožky alebo veselé papuče to vždy istia! Tie ponožky, nad ktorými ste vždy ohŕňali nos dnes patria medzi ideálny vianočný darček, ktorý poteší každého. Okrem toho ich nikdy nemáme dosť. Nie je tak?

Mohlo by vás tiež zaujímať: Tipy na vianočné darčeky pre kamarátku

TIP na vianočný darček pre ženu od nás:

Napadol nás ešte ešte jeden skvelý tip na vianočný darček, ktorým môžete potešiť ako ženu tak aj muža, mamku či dedka. Čo takto darovať niekomu namiesto hmotného darčeku nehmotný, v podobe zážitku. Môže to byť čokoľvek napríklad lístky do divadla, adrenalínový zážitok, masáž, relaxačný pobyt alebo letenky. Ponuka je naozaj pestrá a stačí si len vybrať!

Dúfame, že sme našimi tipmi na vianočné darčeky pre ženu sme aspoň trošku pomohli tým, ktorí každý rok nevedie čím obdarovať svojich najbližších. A ak by ste chceli byť viac EKO máme pre vás aj tipy na Ekologické vianočné darčeky.