Zima pomaly končí a pre nás, ženy, to znamená dve veci. Náš každodenný outfit sa nezaobíde bez výrazných slnečných okuliarov, a šatník sa začína plniť jemnými farbami a zaujímavými vzormi. 

Vzory sú vhodné na akúkoľvek príležitosť. Využijete ich v práci, na voľný čas, ale aj na oslavu alebo párty. A viete, čo je na nich najlepšie? Môžete ich medzi sebou ľubovoľne kombinovať a okamžite vytvoríte hravý a zaujímavý outfit. Poďme sa pozrieť na to, aké vzory budú vládnuť tejto jari

Kvetinová bomba

Výhľad z okna nemusí byť jediná scenéria, ktorá pod lúčmi jarného slnka rozkvitne. Kvety zakomponujte aj do svojho šatníka a ukážte, že ste naplno pripravená na teplejšie počasie. Vybrať si môžete abstraktné, ale aj realistické kvetinky.

Pásiky 

Námorníci sú jedni z najštýlovejších ľudí a my sa máme od nich rozhodne čo učiť. Pásiky sú absolútny must-have tejto sezóny. Horizontálne, vertikálne, modré a biele, čierne a červené, zelené a fialové – stavte na klasiku, no nebojte sa ani výrazných kombinácií

Abstraktné vzory

Pri niektorých kúskoch s abstraktnými vzormi máme pocit, že sú akoby z iného sveta. A presne tak sa budú cítiť ľudia pri pohľade na vás, nikto nebude pochybovať o tom, že ste boli zoslaná ako anjel z módneho neba. Vyberte si hravé, výrazné a uletené prevedenia, ktorými vyjadríte radosť a dievčenskosť. 

Mestská džungľa

Kto je novopečenou fashion kráľovnou celého mesta? No predsa vy! A v outfite so zvieracími vzormi to bude každému jasné. Zatiaľ čo jeseň a zima sa niesli v znamení hadov a leopardov, na jar vládnu žirafy, pávy, tigrice a zebry.