Ani vy nepatríte k šťastlivcom, ktorí sa môžu pýšiť krásnym bielym úsmevom ako z reklamy? Tak potom ste určite aspoň raz, rovnako ako my, rozmýšľali nad bielením zubov. Naše úvahy nás ale veľmi rýchlo prešli po tom, ako sme zistili, koľko takýto zákrok stojí. Je pravda, že existuje niekoľko alternatív, ktoré nám sľubujú biele zuby na počkanie a prakticky zadarmo – od citrónovej šťavy až po sódu bikarbónu. No dôležité je si uvedomiť, že nie je všetko len o kráse, a naše zuby by mali byť v prvom rade zdravé. Preto by sme sa mali vyhýbať látkam, ktoré nám môžu poškodiť sklovinu či narušiť citlivosť zubov.

Bielenie zubov aj v pohodlí obývačky

Priznáme sa, náš prieskum na internete trval o niečo dlhšie a vysokými cenami za bielenie zubov sme sa nenechali odradiť. Pri pátraní po produkte, v ktorom by sme našli výhodný pomer ceny a kvality, sme narazili na set na domáce bielenie zubov s názvom White Glo. Sada obsahovala všetko, čo poznáme z reklám – a teda bieliace pásiky na zuby, ale aj novinku, bieliace pero. Najviac sa oplatila na stránke elnino.sk, tak sme neváhali – a zrazu bola objednávka hotová! Veď to poznáte, dlhé sobotné večery vždy skončia dobrými nákupmi! 🙂

Akonáhle nám kuriér doručil balíček, išlo sa testovať! Má predsa ísť o rýchlu a predovšetkým pohodlnú metódu bielenia zubov, tak sme nemali žiaden dôvod to odkladať.
Set na bielenie zubov White Glo je určený predovšetkým pre zuby sfarbené od častého pitia kávy, čaju a fajčenia, ale aj pre zuby so žltým povlakom či zafarbením. Na čom sme si dali pri výbere produktu záležať bolo, aby bol vyrobený v spolupráci so stomatológmi a neobsahoval peroxidy.

Aký bol výsledok nášho bielenia zubov?

Ako prvé sme otestovali bieliace pero – má skutočne „kabelkovú“ veľkosť, takže môžeme bieliť zuby naozaj všade – DOSLOVA! Aplikácia bola veľmi jednoduchá – stačilo ním pootočiť a malým štetcom potrieť zuby. Po 30 minútach, ako bolo písané v návode, sme si zuby umyli (použili sme White Glo zubnú pastu, aby bol výsledok ešte lepší). A výsledok? Musíme uznať, že sme naivne čakali WOW efekt už po prvom použití.

No určite vás nesklameme, keď povieme, že sa dostavil, len o trošku neskôr – a nevšimli sme si ho len my! 🙂 Zuby boli výrazne belšie približne po týždni. Pero sme kombinovali spoločne s bieliacimi pásikmi. Napriek tomu, že bieliacu zmes môžete perom aplikovať až 3-krát denne, my sme ho používali len ráno a večer a raz denne sme na zuby použili bieliace pásiky.

Kto chce preto stihnúť krásne biely úsmev ešte do Vianoc, mal by sa zaručene poponáhľať! 🙂

Ako zvýrazniť biely úsmev?

Pripravte sa na studenú zimu

Niekedy sa dá biely úsmev trošku opticky „prifarbiť“. Dokonalým trikom je nanesenie sýtočerveného rúžu, ktorý bude s vaším bielym chrupom krásne kontrastovať. Vyhnite sa ale použitiu svetlých ružových odtieňov, tie naopak vyzdvihujú žltkasté tóny zubov. Každopádne, nie je nič krajšie ako biele zuby v kombinácii s krásnymi, a opäť len zdravými, perami! Zima vie nepríjemne prekvapiť, preto ak sa chcete vyhnúť suchým a popraskaným perám, v tom najhoršom prípade aj herpesom, pribaľte si do kabelky dostatočne výživný balzam na pery. Platí, že čím hustejšia konzistencia, tým lepšie! Nás dokonale presvedčil hojivý balzam na pery Carmex, ktorý pery nielen zanechá úžasne hodvábne a vláčne, ale zároveň krásne vonia, a nás svojou príjemnou arómou vrátil do detstva. Odporúčame všetkými desiatimi a veríme, že už tieto Vianoce sa budete z krásneho bieleho úsmevu tešiť aj vy alebo vaši blízki. 🙂

Všetky produkty nájdete na elnino.sk