Milovaný aj nenávidený. Ku ktorej skupine patríte vy? Ak ste si ho tiež zamilovali, máme skvelú správu! So zvieracím vzorom to potiahneme aj v sezóne jeseň/zima 2019.

Stavte na topánky

Pre niekoho môže byť zvierací vzor na oblečení príliš. Ako ho potom ale zakomponovať do vašich outfitov? Siahnite po topánkach! Leopardy či tigre skvele vyniknú na lodičkách a tak sa nemusíte báť toho, že budú hneď všetky oči na vás. Zároveň sú takéto rafinované lodičky skvelou voľbou pre všetky detailistky!

leopardí vzor - inšpirácie
farebné lodičky so zvieracím vzorom

Svieže farby aj počas jesene

S príchodom sychravých dní sa hneď nemusíte lúčiť s vašimi obľúbenými letnými farbami, ako tyrkysová či ružová. Kúzlo spočíva v tom zladiť ich k „fádnejším“ farbám – ideálne k bielej, čiernej, sivej či aj slonovinovej. Výrazné farby tak použite na doplnkoch, kabelke, či obuvi.

hadí vzor - inšpirácie
béžové tyrkysové lodičky s leopardím vzorom

Tenisky na jeseň

Akonáhle sa ochladí, budeme musieť založiť naše obľúbené plátenky do krabice. Tým ale nemyslíme populárne „ugly trainers“! Tenisky nie len že veľko vyzerajú, ale sú aj príjemné teplučké a tak ich môžeme nosiť pokojne ešte aj v októbri. Zatiaľ čo doposiaľ sa nosili len základné – biele, level sa posunul zas o niečo vyššie a aktuálne valcujú módne kolekcie aj alternatívy s potlačou, v metalických farbách ale…ale áno, aj tie so zvieracím vzorom. Nech vás nestraší to, že by sa ťažko kombinovali! Stačí si vybrať čo najmenej farebný pár a môžete vyraziť do ulíc.

jesenný outfit s ugly trainers
tenisky s leopardím vzorom

zdroj: pinterest