Leto je nenávratne za nami. Dlhšie noci, chladnejšie dni a slnko, ktoré pomaly stráca svoju moc – to všetko nám dáva najavo, že sandáliky a šortky tak skoro neuvidíme. Zmena počasia si vyžaduje aj zmenu šatníka, takže smelo do toho! Na zostavenie dokonalého jesenného šatníka vám stačí týchto 5 kúskov.

Ľahký kabát

Ľahký kabát je určený presne pre tie dni, kedy je na top alebo tričko už príliš zima, no v poriadnom jesennom kabáte by ste sa zasa veľmi spotili. Vyberte si z tenších a voľnejších materiálov, ktoré vás tak akurát zahrejú a zabránia chladnejšiemu vetru.

Chlpatý ruksačik

Chlpatý ruksak vnesie do vášho jesenného outfitu nádych kombinovania a miešania materiálov. Pôsobí hravo dievčensky a zábavne, a je vhodný na akúkoľvek príležitosť. Takýto doplnok v klasickej čiernej alebo výraznejšej hnedej a červenej bude zaručene dominantný kúsok vášho jesenného outfitu.

Široké nohavice

Široké  nohavice by nemali zostať visieť v šatníku. Oveľa krajšie budú vyzerať na vás, a to aj počas jesene. Zvoľte nohavice z hrubšieho materiálu, ktoré budú siahať až po zem. Ak máte chuť na „trojštvrťáky“, oblečte si pod ne hrubšie silonky alebo skombinujte vysoké čižmy a ponožky.

Kvetovaná blúzka

Ešte nie sme pripravené vzdať sa letných vzorov. A ani vy nemusíte byť! Existujte obrovské množstvo kvetovaných blúzok v tmavších farbách, ktoré si perfektne rozumejú s jesennými tónmi. Sú vhodné na každú príležitosť – cez deň do školy alebo do práce a v noci na divokú párty.

TIE topánky

Žiadny jesenný outfit nie je kompletný bez páru dokonalých topánok. Túto sezónu sú najpopulárnejšie rebelské čižmy, ktoré zladíte s nohavicami, ale aj so šatami. Vyberte si čierne, červené, zelené, tigrované, hadie alebo metalické. Alebo si kúpte rovno všetky, zaručujeme vám, že si ich nebudete chcieť vyzuť.

Rebelské biele topánky