Jar so sebou prináša nové začiatky a trendy, a tento rok nie je výnimkou. Jedným z najzaujímavejších a najkrajších trendov tohto roka, ktorý si okamžite získal srdcia módnych nadšencov, sú mules šľapky. Tieto elegantné a štýlové kúsky obuvi nie sú len vizuálnou lahôdkou, ale ponúkajú aj komfort aký zvyčajne hľadáme v pohodlných teniskách. V článku vám ich bližšie priblížime a poradíme ako ich správne nosiť a kombinovať.

O akú obuv ide? Mules sú charakteristické uzavretou prednou časťou a otvorenou zadnou časťou. V prípade farieb si dávajte pozor pri výbere, aby vám zbytočne neskrátili nohy, ale inak sa ich nemusíte báť.

Mules sľapky v klasickom prevedení

Medzi všetkými farebnými možnosťami vyniká klasická čierna farba tejto obuvi. Ak by ste nevedeli po akej farbe siahnuť, čiernou zaručene nikdy nič nepokazíte a budú sa vám hodiť takmer do každého outfitu. Kombináciou čiernych šľapiek mules, džínsov a topu vo farbe obuvi vykúzlite klasický outfit na každý deň.

Mules šľapky v zemitých odtieňoch

Hnedá, béžová, alebo jemné odtiene sivej. Tieto farby sú vždy štýlové a ľahko sa kombinujú v rôznych outfitoch. Hnedé mules môžete skombinovať s koženým kabátom a bielou košeľou alebo s nohavicami a svetrom. Skvelo zapadnú aj do office looku a outfitov do práce.

Topánky nájdete na topankovo.sk

Mules šľapky vo farbách. Ako ich kombinovať?

Žiadne obmedzenia! Choďte do farieb, ktoré vám najviac vyhovujú. Či už sú to pastelové odtiene, žiarivé farby alebo dokonca vzory, dajte svojej kreativite voľný priebeh. Pastelové mules môžete kombinovať napríklad s džínsami a svetlým topom pre svieži jarný vzhľad. Naopak tie výraznejšie voľte k jednoduchším outfitom.

Mohlo by vás tiež zaujímať: 5 trikov, ako si opticky predĺžiť postavu a pridať si pár centimetrov navyše 

Extravagantné mules sľapky

Pre tých, ktorí sa neboja vystúpiť z davu, sú tu extravagantné mules šľapky. Siahnite napríklad po metalických farbách, vzoroch alebo unikátnych kovových detailoch.

Topánky nájdete na topankovo.sk

Zopár inšpirácií ako môžete mules šľapky zakomponovať do svojich outfitov:

Takže choďte von, prejdite sa v mules šľapkách a nechajte svet vidieť váš štýl a eleganciu s každým krokom. Jar je tu a je čas vládnuť módnemu svetu so štýlom a komfortom! A aké su ďalšie trendy tohto roka? Dozviete sa TU.