Aké topánky budú trendy počas roka 2024? Dizajnéri sa zamerali na pohodlie a klasiku s nádychom extravagancie. Prehliadkové móla ovládli slingback lodičky, mules, výrazné metalické farby či obľúbené balerínky. V takomto pestrom výbere je jedna vec jasná – každá žena si príde na svoje! Predstavujeme vám trendy topánky 2024, ktoré už čoskoro zaplavia ulice.

Trendy topánky 2024: Slingback lodičky

Slingback lodičky získavajú na popularite a stávajú sa jedným z najvýraznejších kúskov v módnom svete v roku 2024. Ich elegantné a sofistikované pôsobenie sa hodí na každú príležitosti, od pracovného dňa po večernú spoločenskú udalosť. Nezabudnite si prezrieť ponuku na topankovo.sk, kde objavíte množstvo trendy slingback lodičiek, ako sú tieto!

Trendy topánky 2024: Mary Jane lodičky – Klasika s moderným nádychom

Mary Jane lodičky sa držia v popredí módnych trendov aj v roku 2024. Môžete sa tešiť na rôzne farebné varianty a detaily, ktoré dodajú jedinečný nádych každému outfitu.

Trendy topánky 2024: Balerínky

Balerínky si našli množstvo odporcov po celom svete, avšak aj tento rok budú opäť na výslní. Ak uprednostňujete pohodlie bez toho, aby ste sa vzdali štýlu, balerínky sú pre vás ideálnou voľbou. V roku 2024 sa objavia v rôznych dizajnoch a materiáloch, od klasických kožených až po hravé vzory a odtiene.

Trendy topánky 2024: Mules topánky

Mules patria k najhorúcejším trendom tejto sezóny a získajú si vás svojim extravagantným vzhľadom a pohodlným strihom. Vybrali sme pre vás niekoľko modelov, ktoré nájdete na Topankovo.sk

Mohlo by vás tiež zaujímať: Farba roka 2024 je Peach Fuzz – sladký broskyňový odtieň. Ako ju správne nosiť? 

Zlaté, strieborné a metalické farby

Odtiene zlata, striebra a metalické farby sú to, čo by vám tento rok v botníku nemalo chýbať. Samozejme, nie sú to farby, ktoré by si obul každý. Avšak, ak vám nechýba odvaha a chcete vyčnievať z davu, zaobstarajte si topánky v týchto odtieňoch.

Mašle a srdiečka

Mašle a srdiečka sa stávajú veľkým hitom v dizajnovom svete topánok pre rok 2024. Tieto romantické a hravé detaily dodávajú topánkam šarm a originalitu. Bez ohľadu na to, či sú na špičke či na opätku, mašle a srdiečka pridávajú jemný a ženský dotyk do každého outfitu.

Červená a ešte raz červená!

Červené, červeno-rubínové topánky, či už na luxusných podpätkoch alebo jemných lodičkách, boli na mólach najväčších značiek po celom svete. Nie je to však žiadnym prekvapením, pretože červená farba bola veľmi trendy aj v uplynulom roku. Ponúka množstvo spôsobov, ako môžete svoj outfit oživiť len vďaka správnym topánkam.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Office look: Trendy outfity na každý pracovný deň