Populárne „worker boots“ má vo svojom šatníku už takmer každý. Kedysi robotnícka obuv je dnes jedným z najaktuálnejších trendov. U nás sa udomácnili už pred pár rokmi a ani zďaleka sa s nami nechystajú rozlúčiť ani tento rok! Sezóna jeseň/zima 2019 ich noblesne obohatila o perličky, drahokamy či rôzne iné aplikácie, vďaka čomu sa už naozaj nemusíme obávať toho, že by sme ich kombináciou so sukňou či volánovými šatami niekoho pobúrili. Práve naopak!

Najnovšiu kolekciu „worker boots“ nájdete na TOPANKOVO.sk

Workery so sukňou

Tieto mohutné šnurovačky vyzerajú skvele azda ku všetkému. Asi najviac obľubujeme ich kombináciu s džínsami, no my vás s radosťou presvedčíme, že to ide aj inak! Veľkým hitom sú maxi denimové sukne, pri ktorých sa vôbec nemusíte obávať, že by vás v zime prefúklo. Na posledné dni babieho leta je denimová sukňa ako stvorená! Skombinujte ju so skráteným svetríkom alebo s koženou bundou. Outfit dotiahnete do dokonalosti doplnkami, ako napríklad baretkou. Ako sa vám páčia naše workery v tomto prevedení? Ak preferujete využiteľné a ľahko kombinovateľné kúsky, siahnite po nesmrteľnej čiernej klasike, ktorú obohatíte perličkami.

čierne workery kúpite TU

Vo workeroch aj do práce

Povedzme si na rovinu, striktný business look je dnes už skôr prežitkom než nejakou prísnou normou. Ak v práci trávite čas prevažne v kancelárii za počítačom a raz za čas si vybehnete na pracovný obed, nemusíte sa hneď strojiť do lodičiek. Elegantná rebélia je dnes viac než vítaná! Ukážte svojim kolegom, že ani na pracovisku vám nechýba odvaha a kreativita, a vaše čierne šnurovačky skombinujte s elegantným pracovným lookom. Aj túto jeseň valcuje módne kolekcie káro, a to vám môže hrať do karát! Siahnite po puzdrovej sukni s týmto vzorom, ktorú doplníte svetríkom horčicovej či červenej farby. Áno, vyzerali by ste skvele aj v lodičkách, ale raz za čas vám neuškodí ani takýto úlet – a my vám garantujeme, že vaše okolie takouto zmenou príjemne prekvapíte.