Jeseň práve dorazila a vy neviete čo na seba? Túto jeseň sa pravdepodobne prvýkrát, po viac ako roku, aspoň čiastočne, všetci opäť vrátime do kancelárií a preto by sme mali naše šatníky opäť trošku osviežiť o office look. Ak ste stále v moode home office outfitov, pokračujte v čítaní ďalej, pretože tu nájdete tie najštýlovejšie pracovné jesenné outfity.

Jesenné inšpirácie na dokonalý outfit do práce, jeseň 2021, najštýlovejšie outfity tejto jesene.
Jesenné trendy

1. Šaty + vesta

Ako prvý outfit sme zvolili elegantnú kombináciu v podobe príjemných dlhých šiat zladenú s pohodlnou kožušinovou vestičkou. Dôležité heslo jesene je: vrstvy, vrstvy, vrstvy! Keďže na jeseň býva už počasie chladnejšie, treba tomu prispôsobiť aj oblečenie. Kožušinovú vestu je možné nosiť podľa počasia buď na tričko, sveter alebo dokonca aj šaty.

Prvá jesenná outfit inšpirácia - kombinácia šiat s kožušinovou vestou doplnená robustnými topánkami.  Trendy tejto jesene.
Šaty, Vesty, Čižmy

2. Sukňa + topy + mikiny

Druhá jesenná inšpirácia je mix elegancie a causal štýlu. Sukne s vysokým pásom sú vhodnou voľbou práve v jesennom období, keďže zahalia miesta náchylné na prechladnutie. Nebojte sa kombinácie elegantnej sukne s ležérnou mikinou. Spodnú časť mikiny zastrčte do sukne a trošku povytiahnite, aby ste dosiahli oversized efekt. K tomu robustné čižmy na platforme a dokonalý outfit je na svete!

Druhá jesenná outfit inšpirácia - kombinácia sukne a topu, alebo sukne a mikiny.  Trendy vysoké sukne. Oversized mikina.
Topy, Sukne, Mikiny, Čižmy

3. Jesenné outfity so šatami

Základom tretieho outfitu sú opäť šaty. Možno máte obavy v jesenných dňoch siahnuť po šatách, no ak zvolíte správnu dĺžku a materiál, určite Vám chladno nebude. Nebojte sa ísť aj do komfortných pletených šiat, v ktorých pocítite pohodlie domova aj v kancelárii.

Tretia jesenná outfit inšpirácia - kombinácia šiat s opaskom a koženou bundou. Trendy outfit tejto jesene.
Šaty, Koženka, Čižmy

4. Oversized sveter + rifle/nohavice

Štvrtou inšpiráciou je komfortný jesenný outfit v podobe stále obľúbených oversized svetrov v kombinácii s rifľami s rozšíreným strihom, ktoré sa opäť vracajú do módy. Ak nie ste veľmi rifľový typ, môžete zvoliť aj nohavice taktiež s rozšíreným strihom. Počas chladnejších dní si kľudne môžete vziať aj koženku, či inú jesennú bundu. Nič tým nepokazíte.

Štvrtá jesenná outfit inšpirácia - kombinácia oversized svetra a riflí/nohavíc. Trendy jesen 2021.
Oversized svetre, Nohavice

5. Károvaná bunda + rifle

Ako poslednú inšpiráciu pre Váš dokonalý jesenný office outfit sme zvolili prechodnú károvanú bundičku, ktorú môžete kombinovať, či už s rifľami, alebo s elegantnými nohavicami. Čižmy na platforme sú ako stvorené k tejto kombinácii, no v prípade teplejších jesenných dní môžete zvoliť aj tenisky.

Piata jesenná outfit inšpirácia - kombinácia trendy károvanej bundičky s rifľami. Čižmy na platforme, trendy jesene 2021.
Kárované bundy, Nohavice, Čižmy

Nechajte sa inšpirovať týmito 5 štýlovými outfitmi, ktoré Vám nielen že spríjemnia sychravé jesenné dni v kancelárii ale navyše budete pôsobiť štýlovo a trendy! 🙂