Vybrať si správny outfit, ktorý by nám dokonale pristal a v ktorom by sme sa zároveň cítili maximálne príjemne, môže byť niekedy poriadna fuška. Avšak znamenia zverokruhu, ktorý podľa mnohých ovplyvňuje rôzne sféry nášho života, vám môžu pomôcť aj v tomto prípade. Každé znamenie má svoju unikátnu osobnosť a úlohou vášho looku je vyjadriť ju. 

Žena Váhy

Ženy narodené v znamení Váh sú neuveriteľne šarmantné a veľmi inteligentné. Vďaka tejto “nebezpečnej kombinácii” si okamžite získajú pozornosť okolia a o záujem mužov nemajú núdzu. Sú veľmi cieľavedomé a túžia byť rovnocenným partnerom svojmu budúcemu mužovi. Medzi ich charakteristické vlastnosti patria nerozhodnosť, mierna tvrdohlavosť a vyhranený názor na pre ne dôležité otázky

Dokonalý outfit 

Váhy si v reálnom živote mnohokrát nevedia vybrať, a to platí aj v oblasti módy. Nemajú jeden vyhranený štýl a väčšinou sa obliekajú podľa nálady. Jeden deň sú ženské a sexy, druhý zasa vytvoria perfektný streetwearový look, ktorý pozostáva z pánskych prvkov. 


Najviac však inklinujú k ležérnej elegancii. V predĺženom saku, bielej blúzke, úzkych džínsoch a bielych teniskách sa cítia ako doma. V outfite by mali dominovať jemnejšie a svetlejšie odtiene a prírodné materiály.