Svet módy sa neustále vyvíja a obmieňa, no niektoré prvky sa vracajú s novým leskom, čím nám pripomínajú, že elegancia a štýl nikdy nevyjdú z módy. Jedným z takýchto klasických prvkov, ktorý sa vrátil na výslnie módneho sveta, sú práve pančuchy. Už pár rokov sa pančuchy nenosia len na zahriatie v chladnejšom počasí, ale hlavne ako módny doplnok. Ak vás zaujíma, ako ich správne nosiť, na čo si pri ich výbere treba dať pozor a ako ich zakomponovať do vášho denného outfitu, tento článok je pre vás.

Vzory na pančuškách? Prečo nie!

Či už si vyberiete drobný vzor, alebo pančuchy, ktoré budú celé bodkované, nebojte sa experimentovať. K jednofarebným šatám alebo sukni a topu sú ideálnym doplnkom.

Hriešne zvodná

Ak chcete priťahovať pozornosť, siahnite po sieťovaných pančuchách, ktoré zároveň opticky predĺžia nohy. Ak si na takýto druh pančuch netrúfate, nevadí, oblečte si samodržiace pančuchy so zaujímavým ukončením. Takto si sama môžete vybrať, kto ich uvidí a kto nie.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Nezabudnuteľná dámska bielizeň pre odvážne 

Farebné pančuchy na každú príležitosť

Kto povedal, že pančušky musia byť čierne, alebo telové? Rozžiarte svoj jednoduchý outfit farebnými pančuchami. Sú ideálne k čiernym či svetrovým šatám alebo šortkám a podľa príležitosti siahnite po lodičkách, alebo teniskách. Siahnite napríklad po červených, ktoré sú aktuálne veľkým trendom.

Tvarujúce pančuchy

Na trhu máme už aj pančuchy, ktoré nám pomôžu skryť problematické partie a pod užšími šatami nevyzerajú lákavo. Dokonca existujú aj také, ktoré potláčajú vznik celulitídy a zároveň prispievajú k jej odstráneniu. Samozrejme bez nášho pričinenia sa jej nezbavíme, ale prečo by sme si takýmito kúskami oblečenia trošku nepomohli ?!

Mohlo by vás tiež zaujímať: Sexuálne experimenty: Ako skúmať nové veci a posilniť intimitu vo vzťahu 

Tipy od nás: Pri nosení telových pančúch dbajte na to, aby neboli príliš kontrastné voči vašej pokožke. Pančuchy by mali odrážať váš jemný odtieň pokožky, ktorý dokonale doplní váš outfit. Výber správnej obuvi je ďalším dôležitým krokom. Ak nosíte otvorené topánky, siahnite po pančuchách s otvorenou špičkou, aby pôsobili elegantne a nespôsobili vám módne faux pas.