Už pár rokov sa pančuchy nenosia len na zahriatie v chladnejšom počasí, ale hlavne ako módny doplnok. Fádne telové pančuchy nahraďte farebnými, alebo pančuškami so vzormi a priťahujte pohľady!

Vzory

Či už si vyberiete drobný vzor, alebo pančuchy, ktoré budú celé bodkované, nebojte sa experimentovať. K jednofarebným šatám alebo sukni a topu sú ideálnym doplnkom.

Hriešne zvodná

Ak chcete priťahovať pozornosť, siahnite po sieťovaných pančuchách, ktoré zároveň opticky predĺžia nohy. Ak si na takýto druh pančuch netrúfate, nevadí, oblečte si samodržiace pančuchy so zaujímavým ukončením. Takto si sama môžete vybrať, kto ich uvidí a kto nie 🙂

Farebné na každú príležitosť

Kto povedal, že pančuchy musia byť čierne, alebo telové? Rozžiarte svoj jednoduchý outfit farebnými pančuchami. Sú ideálne k čiernym či svetrovým šatám, alebo šortkám a podľa príležitosti siahnite po lodičkách, alebo teniskách.

Pančuchy ako pomocník

Na trhu máme už aj pančuchy, ktoré nám pomôžu skryť problematické partie, ktoré pod užšími šatami nevyzerajú lákavo. Dokonca existujú aj pančuchy, ktoré potláčajú vznik celulitídy a zároveň prispievajú k jej odstráneniu. Samozrejme bez nášho pričinenia sa jej nezbavíme, ale prečo by sme si takýmito kúskami oblečenia trošku nepomohli ?! 🙂