Hľadáte trendy inšpirácie, ktorými by ste oživili svoj jesenný a zimný šatník? Prečítajte si, aké kúsky sú tento rok IN. Čo sa ukrýva za dverami skrine pravej módnej ikony tejto sezóny?

Trendy jesene a zimy sa oproti minulému roku troška pozmenili. V šatníkoch nájdete minimalizmus, ale aj extravagantné kúsky určené na kombinovanie a vrstvenie. Zemité farby sa prelínajú s pastelovýmivýrazné looky sa striedajú s jednoduchými all-black alebo all-white outfitmi. Túto sezónu si príde na svoje každá žena, ktorá miluje pozornosť. Aké sú must-have kúsky?

Puzdrové sukne

Prvé miesto v kategórii „tohtoročné trendy sukne“ si vyslúžil puzdrový strih. Sexy, zvodný a zároveň strohý a konzervatívny. Puzdrovú sukňu dokážete využiť na pracovný pohovor, ale aj na dámsku jazdu. Vyberte si odvážne farby a zaujímavé vzory, ktoré oživia váš look.

Volánové šaty

Návrat volánov je jedna z vecí, z ktorých sme túto sezónu najviac nadšené. Volány sú bežne spájané skôr s jarnými a letnými ľahkými šatami, no tento rok ich v chladnejšom období nemusíte odkladať hlboko do skrine.

Vyberte si model z hrubšieho materiálu s romantickými volánmi, ktoré budú zdobiť vrch šiat, rukávy alebo spodný lem. Pridajte členkové čižmy a vzorované silonky.

Čipkované topy

Nesmrteľná čipka kraľuje aj v tohtoročnom zimnom období. Bohémsky look sa vracia v kombinácii s bielou, čiernou, smotanovou alebo telovou. Jemný efekt vytvoríte za pomoci elegantných nohavíc alebo jednoduchej sukne.

Pletené šaty

Čo by to bolo za zimu bez pletených kúskov? Pleteniny tento rok ovládnu nielen svetríky, pončá a kardigány, ale aj šaty. Stavte na voľnejšie strihy, ktoré siahajú po úroveň kolien. Takýto typ vás krásne zahreje a vyzerá božsky na akejkoľvek postave.

Trenčkoty

Trenčkot je veľmi obľúbený druh kabátu, ktorý môžete nosiť športovo, ale aj elegantne. V kombinácii s teniskami vytvoríte ležérny outfit, a ak vymeníte tenisky za podpätky, budete žiariť ženskosťou.

Farebnosť závisí od vášho celkového looku. Ak ste si vybrali čierne nohavice alebo silonky, zvoľte trenčkot v tmavších odtieňoch. Biele, hnedé alebo krémové nohavice sú ideálne k ružovej, smotanovej alebo ťavej hnedej.